Vedierko Tummy Tub verzu Shantala

yahotka
28. feb 2014

Ahojte, chcela by som vas poprosit o radu, ktore z tychto dvoch vedierok kupit. Nikde som nenasla obchod, kde by mali fyzicky obe a vedela som si ich velkostne porovnat. Pocula som, ze Tummy Tub je mensi - co je vraj fajn pre uplneho novorodenca (aj ked mne pride dost uzky). Shanatala je vraj vacsia - ale tiez s nou maminky maju dobre skusenosti kvoli tomu sikmemu tvaru a vacsej velkosti. Viete prosim pridat vase skusenosti, rady? Malinkeho by som chcela kupat vo vedierku od novorodenca, nemam problem potom vymenit vedierko za vacsie, ak by sa nezmestil - len chcem vybrat to spravne na zaciatok. Shantala sa mi nejak viac pozdava, tym ze je priestrannejsia, ale bojim za aby v nom novorodencek nebol strateny. Dakujem moc za vase skusenosti.

bamb27
28. feb 2014

@yahotka shantala je super, novorodencek tam nie je strateny, nalejes proste menej vody, ako rastie davas vody viac, je priestranne, ale mne tam syn vydrzal aj tak do cca8 mesiaca, potom uz vyliezal tak sme sli do velkej vane rovno ,,,inak je to vedro strasne prakticke aj na pradlo, lebo je veelikanske 😀 ...ale myslim ze tummy tub podobne, vyber si ktore je ti sympatickejsie, myslim ze nejak velmi tie rozdiely nebudu citelne 😉

sorciera24
28. feb 2014

@yahotka aj ja mam shantallu....a vyuzila som ju plne od novorodenca, az po 8 mes. hadam..... a ako pise bamb....prisposobis vodou, teraz ho pouzivam na pradlo 😀 ...ale ja som bola velmi spokojna...rozhodla som sa aj pre to pre nu, ze tummy zub je vraj o dost mensi....a tu malo babo miesto si hoviet🙂

yahotka
autor
28. feb 2014

@bamb27 @sorciera24 dakujem moc kocky. a prosim ako ste riesili umyvanie "zahybov" dietatka (pod pazuskami, kolienka)? Da sa to v Shantalle zvladnut, ci mam to robit nejakym mokrym tamponom/zinkou predtym? Ritku ste asi umyvali tesne predtym normalne v umyvadle pod tecucou vodou a potom sup s mrnusikom do vedierka? Ospravedlnujem sa za hlupe otazky, ale nikdy som este babatko nekupala, nase bude mat premieru aj pre nas rodicov 🙂.

bamb27
28. feb 2014

@yahotka jedaaa,,, vies co, lovim v pamati lebo dako nepamatam,, ale kazdopadne, maly bol atopik, takze nejake vyslovene suchanie zinkou nehrozilo, len sa tam par minut vymocil,,,, strasne rad tam bol, ono zas to mimco nema nejake prepotene podpazusie 😉 ..ritulu umyjes po kakani, nemusis speci pred kupanim ...ak chces posli mi do ip mailovu adresu, mozem ti poslat foto ako v tom vyzeral ako novorodencek a ako ked uz bol vacsi 🙂

sorciera24
28. feb 2014

@yahotka ono sa to dalo umyt normalne, torsku som ho nadvihla a tak umyla zahyby.....ritku v umyvadle vzdy po kakani...takze tu som len tak premyla.....ono to slo nejak prirodzene....

dendy1
28. feb 2014

@yahotka 🙂 🙂 my sme mali menšiu a väčšiu vaničku a teraz v troch rokoch sme objavili aj čaro kupacieho vedierka. Používame zn. Tesco. Väčšiu veľkosť 😀 😀

yahotka
autor
28. feb 2014

@sorciera24 dakujem!

nadulka88
28. feb 2014

@yahotka pridavam sa k babam, tiez sme mali Shantalu.. vedierko je velke, priestranne.. Mala kupanie vo vedierku milovala od narodenia, vzdy tam bola spokojna... Ale s umyvanim som si nevedela poradit, este ked sme boli nato dvaja, tak sa to dalo ale ked som bola sama nejak som nedokazala malu poriadne umyt, tak sme to riesili ako blazni, najskor som ju okupala vo vanicke a nasledne "relaxovala" vo vedierku 😉

a taktiez ho teraz pouzivam na pradlo 😀 😀 ma proste vsestranne vyuzitie 😵

yahotka
autor
2. mar 2014

Dakujem moc kocky za vsetky rady. Je rozhodnute - Shantalla bude nasa 🙂

cajova_lienka
2. mar 2014

Neviem ci este potrebujes nazor ja som mala Tummy a kupala som v nom obe deticky - priestranne je dost tak do cca 7 mesiaca. vyhodou bolo ze aj male babu sa vedelo kdekolvek kedykolvek aj same chytit. nepoznam vsak to druhe. jednu fotocku z nasho kupania mam aj v albume ak chces a co sa tyka kupania - po kakani vzdy umyty v umyvadle a vo vedierku sa viac menej clapkali skackali a potom som len ponorila ruky po lakte a poprebehovala zahybceky aby sa voda dostala naozaj vsade. bez mydla len s vodickou alebo ked boli malicky uplne aj s cajikmi (repik resp. harmancek) 😀