Veľkosť oblečenia značky Next

cawes
26. jan 2013

Zdravym vsetky nextacky prave si idem objednat neake vecicky z nextu. VIem ze je tu vela skusenych mamiciek co odtial nakupuju chcela by som vediet ze ako je to z velkostami. Napr. 9-12 mesiacov zodpoveda tiez nasim kedze je to z UK: Vobec neviem ako to mam objednat. Maly bude mat 8 februara 6 mesiacov no a teraz nosi vsetky mozne velkosti nieco ma este stale 56, body ma 68 ale aj 74 je to s nim tazke kedze je taky pevny na dlzku ma 68 cm a 8 kg trosku cvalda.
Dakujem za vsetky rady.

anaxamon
26. jan 2013

@cawes zodpoveda podla vysky nie podla veku, na nextdirect.com su velkosti uvadzane v cm nie rokoch

cawes
autor
26. jan 2013

@anaxamon objednavam priamo z next.co.uk

anaxamon
26. jan 2013

@cawes no jedine ze to co si si vybrala nemaju na nextdirect inak sa ti to neoplati, kuk moj fotoblog a clanok o nakupe na nextdirect

cawes
autor
26. jan 2013

@anaxamon tak toto ja vsetko viem, len mam kamosku co zije v uk a posle mi to sem tak si myslim ze to bude lacnejsie

andiekens
26. jan 2013

ja by som uz objednala velkost 74 🙂 alebo skus objednat jednu vec cez nextdirect, pride ti do 3 dni s postovnym zdarma a dla toho budes vediet..

ivani
27. jan 2013

@cawes mne akurat tento tyzden prisli veci z nextu a jedine co ti mozem povedat ze je rozdiel ci objednavat zo sekcie newborn alebo alebo younger boys. objednavala som tricka z oboch sekcii velkosti 80 a rozdiel je medzi nimi 1 cm. ale v tvojom pripade by som kazdopadne objednavala 74 velkost.

cawes
autor
27. jan 2013

@ivani budem objednvavat este zo sekcie new born tie nohavice na zapinanie hore s trickom, ako opalovacky to vyzera a tiez rozmyslam nad 74 ale mam strach ze pride leto a bude mu to male

daniella224
27. jan 2013

@cawes ahojkypozerala som ze tvoj malinky ma 5 a pol mesicika tak ja by som radsej na leto 80tku radsej predsa len do leta uz bude mat cez 10 mesiacov ak nieje moc drobunky ta 80tka by bola istejsia...ale tak uvazenie je na tebe🙂

cawes
autor
27. jan 2013

@daniella224 praveze neni drobunky MA 68 CM A 8 KG

daniella224
27. jan 2013

@cawes tak radsej objednaj urcite tu 80tku🙂

zuzka213
23. apr 2013

mate niekto skusenosti s nakupom z nextdirect pre seba alebo manzela???chcela by som pre manzela rifle, len sa nejako neviem z tych velkosti vysomarit...dakujem

vikina49
28. okt 2019

Ahojky..potrebujem poradit ohladom.zimnej bundy Next pre 9 rocnu dceru,nosi velkost 146..ale co sa nextu tyka neviem aku zvolit..vie mi niekto poradit

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kittykat22
28. okt 2019

@vikina49 pozri si podla vysky na ich stranke - je tabulka. Veci sedia.

ninka79
20. nov 2021

Next