Výrobky značky Cien pre deti

adriana2301
31. máj 2015

Ahojte mamicky,ide leto a ja potrebujem malej kupit nejaky krem s F50 aby nemala problem na slniecku,(dcerka ma 4 roky)pocula som ze Cien je vraj velmi dobry,ale rada by som vedela aj nejake skusenosti od mamiciek co to pouzivaju,nielen ze sa poculo a hovorilo,ale ktore vyskusali a mali dobre skusenosti,a tiez celkovo so Cien kozmetikou pre deti,co pouzivate a skusenosti, mala ma dost citlivu pokozku,napr. Bupi pena na umyvanie nam vysusuje pokozku..Pouzivali sme na slniecko daylong pre deticky ale dost to farbilo veci..budem vdacna za kazdu skusenost... 🙂 🙂 🙂

kamkk
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adriana2301
autor
1. jún 2015

@kamkk veru keby nam niekto poradil..tiez nechcem kupovat a potom mi to tu bude stat...ako bupi kozmetika,kupila som ju ale stoji na boku,lebo vysusuje malu.. 😒

lucikatn
1. jún 2015

@adriana2301 v takýchto veciach ťažko radiť pretože napr. my sme s Bupi spokojní. Náš malý sa vysušuje (až biele šupinky sa mu robia) z kozmetiky Johnsons baby a tiež som to kupovala na základe odporúčaní. Čiže pokiaľ nevyskúšaš nezistíš či jej sadne alebo nie. 😀

angielka
1. jún 2015

My používamie Cien prípravky na opaľovanie pre dospelých aj pre deti a sme veľmi spokojní

axelina
1. jún 2015

Ja som tiez zvedava na, ze aka je ta kozmetika. Ale nasla som toto na nete; http://ekonomika.sme.sk/c/7262737/drahe-opalova...
Tak asi to skusim. Nastasie nestoji vela. 🙂

sasha871
2. jún 2015

ja som teraz kupila Cien malej aj sprej aj krem kt.je vodeodolny spf 50..ibaze tam nieje pisane,ze sa da pouzivat na tvaricku..takze neviete mi poradit s tymto?co jo mozem pouzit aj na tvar alebo kupit zvlast?dakujem;)

jelus
2. jún 2015

Ja som minuly rok na zaklade vysledku testov kvality kupila zn.Cien pre maleho aj pre dospelych.Boli sme v Turecku,maly nemal ziadne kozne reakcie,ani sa nikdy nespalil.Ale ja som ho ani nejak nadmerne slnku nevystavovala.My sme boli spokojni,ale urcite je to individualne.
Ale ze v tych testoch prepadnu take zname a hlavne drahe znacky z lekarni,to by som nepovedala.Nie vsetko drahe je aj dobre.

adriana2301
autor
2. jún 2015

@jelus dakujem pekne za radu tak ja to vyskusam 🙂

angielka
2. jún 2015

@sasha871 my malému dávame ten krém spf 50 aj na tvár pravidelne a nemal z toho žiadnu reakciu