Zimné oblečenie z Lídla - Lupilu

nana39
4. okt 2013

Baby potrebujem poradiť - akú skúsenosť máte z bundami , overalmi a čižmami z Lidlu . Sú kvalitné, nepremoknú a neprefúka ich?
http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/SID-68BBD4CC-A9...

livka299
4. okt 2013

Ja zatiaľ veľmi dobré. Fakt. My máme bundičky také jesenné ale sú podľa mňa za tú cenu dosť namakané oproti napr. Tescu, kde kúpiš drahšie a o kvalite ani nehovorím. Ja som za 😉 Pre mňa kvalita. Ja na adidas alebo neviem ake značky peniaze nemám, a ani neviem či sú za tie peniaze aj také aké by som si predstavovala....

danjelca
4. okt 2013

@nana39 vraj velmi dobré oplatí sa až nato že uvidíš vela deciek v týchto modelochale kašlat nato.

mia551
4. okt 2013

ja nedam zatial na nich dopustit...

dida38
4. okt 2013

ja zatial dobre....minuly rok sme kupovali aj bundy aj nohavice zimne... a v pondelok sa chystam znova, lebo potrebujem aj pre vaness....a cena je super....

ukana
4. okt 2013

už sme mali aj menej kvalitné sa vačšiue cenu....ja som zatial bola so všetkým spokojná, cena mimoriadne dobrá, kvalita tiež...určite ako niektoré lacnejšie veci v športových obchodoch, zimné bundy sme nemali, len tie softshelové a sú fajn.....ale pravda je, že polka školy ich nosí 😀

janka1
4. okt 2013

ja som zatial maximalne spokojna🙂 so vsetkym...ci je to letne, ci jesenne alebo zimneee..aj lyziarsky komplet mame z pred dvoch rokov a ziadna vada, chyba...vyuzili sme na 100% tento rok ideme opat kupit 🙂

natalii6
5. okt 2013

ja som tiez z vacami z Lidla spokojna akurat sa chystam synovi tam kupit bundu na teraz kedze z tej co mal uz vyrastol 😉

elienka
5. okt 2013

ja mám z min. roka pre dcéru komplet nohavice a vetrovku a je super, aj tento rok ponosí. Kúpila by som znova, ak by bolo treba

doty1
5. okt 2013

minulý rok som odtiaľ mala oteplovačky pre malú - stáli tuším 11€ (?) ale doslova ich znosila 🙂 , takže keď si vezmem, že cez bazár by som ich kúpila za to isté a nosené...tiež mám odtiaľ jesennú softshell bundu, pyžamá, ponožky, všetko v pohode. Topánky sa mi nepáčia.

keziah
5. okt 2013

My odtial mame radi topanky, inak oblecko dedime 😀

anjelik2509
5. okt 2013

aj ja malej kupujem z lidla veci na jeseň aj zimu a zatiaľ som spokojná...a dobré majú aj pančušky, ponožky...

anne_2
5. okt 2013

ja som si nedávno v Lidli kúpila čižmičky a som s nimi maximálne spokojná 🙂

svano
5. okt 2013

Ja som tam kupovala snehulky (neboli bohvie čo,ale poslúžili),a lyžiarsku bundu pre dcérku a tá bola super. Vymakaná a čo bolo najdôležitejšie ozaj neprefúkalo a nepremokla. Je mi ľúto,že nám je už malá (viď.môj bazár).

jk77
5. okt 2013

Kupovala som tam starsiemu,co ponosi teraz aj mladsi.Aj topanky a snehule su aj po troch rokoch uplne v pohode, teplucke...Som velmi spokojna, v pondelok idem na nakup znova.. 🙂

lenka0710
5. okt 2013

Baby takze tie lyžiarske veci mate skúsenosť ze nepremokli/ ani Gate ked sa dieťa valalo v snehu? My mame odtial jedny nohavice zvlani klasické oteplovaky a tie premokali. Ale tie lyžiarske píšu ze su nepremokavé a aj vyzerajú kvalitnejšie ..dakujem za info, tiez sa tam pondelok chystám 🙂)

martina646
5. okt 2013

Napriek tomu, ze ja som s oblecenim z Lidla velmi spokojna, kopirujem, co mi pisala kamoska cez FB: ... mám odtiaľ pre malú plno vecí, dokonca aj lyžiarske nohavice,ale na lyžovanie to fakt nie je. Nedýcha to, je v tom spotená a mokrá. Má to vyslovene len ako náhradné oblečenie. Ja mám odtiaľ cyklistický dres,ale okolo funkčného oblečenia to ani nešlo...

nikina17
7. okt 2013

Baby a neviete ci este budu mat do zaciatku zimy este nejake zimne alebo lyziarske vetrovky v Lidli? Lebo my sme dnes nestihli akciu. A zda sa mi, ze minuly rok boli okrem lyziarskych aj zimne vetrovky pre deti, akurat, ze mali navyse aj reflexne pasy.....dufam, ze este nejaky tovar budu mat lebo potrebujeme aj vetrovku aj cizmy 🙂

kikatko
19. nov 2013

babenky,mam bundu z lidla čisto novu a už je nám mala. dedko neodhadol velkost. tak ak by niektorá mala zaujem, nech sa kukne