Zimné topánočky

svetka66
26. okt 2015

Idem si ku Vam maminky po radu..
ake topanocky kupujete drobcom na zimu?jedno cislo ci dve..myslim ci bude stacit jedna velkost,alebo im nozicky podrastu este o dalsiu velkost?
prechodne obdobie doriesim, ale toto zimne....su teraz akcie, tak by som jej kupila, len ked nevynosi zbytocne mi budu dvoje zimne topanky...
viete co myslim? ako to riesite prosim vy?

martul
26. okt 2015

Nám stačili jedny ale kúpila som trolinku väčšie.

jasminet
26. okt 2015

2 -3 ks a jednu velkost (cizmy slusne na normalne chodenie a snehulocizmy do snehu) - o 1,5cm viac ako nozka - noh rastu najviac na jar...

aha teraz pozeram, ze mas rocne dieta, tak urcite stacia jedny topky, to zas tolko neprejde to dieta

seahorse27
26. okt 2015

Nikdy som nekpovala na zimu 2 cisla...vzdy po 2 ks z 1 cisla, aby bolo na vymenu...Tak rychlo noha nerastie. Treba samozrejme kupovat s nadmerkom 1-1,5cm, nie napresno.

svetka66
autor
26. okt 2015

@martul
@jasminet
@seahorse27
takze ak mame nadmerok 1,5cm, t.j. u nas c.19, mam kupit este jedny 19tky? spravne tomu rozumiem? =)alebo radsej 20tky?

luliu
26. okt 2015

@svetka66 nie, jedny ti uplne stacia.

svetka66
autor
26. okt 2015

@luliu takze jedny take pekne na prechadzky, a este jedny na prezutie mam zohnat?

gretocka
26. okt 2015

v roku sme mali len jedny zimne topanocky, trochu vacsie s rezervou. Co sa tyka konkretnej velkosti, to ti asi nepovie nikto na dialku, lebo nie je 19 ako 19 , my nosime topanky obcas aj cez tri velkosti, lebo kazda znacka a typ obuvi sadne inak....
teraz ked uz maju deti 3 a 6 rokov, chodia do skolky, tak mame na zimu nachystane snehule, slusne cizmy a take nieco medzi do skolky.

luliu
26. okt 2015

@svetka66 ja kupujem jedny kvalitne co nepremoknu a staci to

luliu
26. okt 2015

@svetka66 pripadne jedny klasicke a jedny snehule

svetka66
autor
26. okt 2015

@gretocka chapem, ale ja teraz meriam tu istu znacku =), len preto som chcela radu

jasminet
26. okt 2015

@svetka66 kup jedny poriadne nepremokave na celu zimu - sneh, mraz, sucho, dazd a maximalne jedny teple na spacirky bez snehu (ale to len ked naozaj krasne za par € zozenies, inak to nie je nutnost). hlavne ked je taka malinka a tolko toho nenachodi....

svetka66
autor
26. okt 2015

@jasminet no kupili sme goratexove superfitky, tak snad zimu vydrzia =)

luliu
26. okt 2015

@svetka66 urcite, ine nepotrebujes. Tie su kvalitne