Značka cumlíka a fľašky

27. júl 2023

Ahojte. Poradili by ste mi s ktorou značkou cumlíka a fľašky pre novorodenca ste boli spokojné? A či si to mám kúpiť už pred pôrodom, alebo až potom ak nebudem kojiť. Ďakujem.

petamich
27. júl 2023

vies co ja som kupovala a zbytocne, dnes fakt nie je problem kupit cokolvek za par minut 🙂 kazdopadne neskor som pouzivala MAM flasu a cumel Bibs (iny nechcel) ale radila by som ak cumel skusit radsej ortodonticky od zaciatku, napr. MAM supreme alebo Curaprox, Avent

aiana24
27. júl 2023

Ak chces kojit tak podla mna netreba vopred. Nas maly ma rok, kojim, flasu sme nikdy nemali. V 3 mesiacoch som zohnala cumlik, znacku NUK (ine neprijal, skusala som klasicky tvar a nechcel).

uriva
27. júl 2023

Za mňa na fľaše cumlík Philips Avent Natural a cumlík ortodontický od MAM supreme.

banalu
27. júl 2023

Ja som mala kupenu 1 flasu - pre istotu Avent natural a ked prechadzala na flasu nechcela ju, vyskusali sme potom asi dalsie 3 znacky.
A cumel ma MAM, ale na zaciatku len DMkove chcela, tiez sme skusali kadeco. Dizajnovo sa mi samozrejme pacili bibs, ale tie jednak nechcela a ani niesu moc vhodne (tvarovo). 🤷‍♀️

ivkam29
27. júl 2023

Flaska Avent za mna sklenena naj nenapachne od UM ako plastove. A cumlik ako pisu baby ortodonicky MAM

petamich
27. júl 2023

@banalu by som veru neverila, kym sme to nemuseli riesit, par mesiacov dozadu som si vsimla, ze sa malemu zacal robit obluk na hornych zuboch, ze zuby ustupuju cumlu a ked som kupila tie Bibs 3 akoze otras obrovsky bol, kedze dudla sa nam nedari zbavit, tak som ho ukecala aspon ma MAM ale teda zuby sa asi do mesiaca vratili spat a su pekne rovno ale teda on to mal len v zaciatkoch

miimss
27. júl 2023

Moja osobná skúsenosť je že cumlík by som si zobrala už do pôrodnice a uvidíš ako sa ti rozbehne dojčenie. Môj problém s dojčením trval 3 týždne, kým sa naučila prisat a cumel bol jediné riešenie keď som nechcela v noci budiť plačom môjho dieťaťa celé šestonedelie 🤷. Odporúčam cumlík curaprox. Čo sa týka fliaš prvú som si kúpila na ceste z pôrodnice značky MAM. Za mňa spokojnosť lebo celá sa dá rozobrať takže netreba tu kefu na fľašu 🙂