Administratívny pracovník na exekútorskom úrade

sinduska588
19. máj 2017

Prosim Vas robi niekto na exekutorskom urade? Zaujima ma aka je to praca? Ide o poziciu administrativny pracovnik

ssissi999
19. máj 2017

Ja robím v právnickej kancelárii, nie na exekútorskom, ale asistentky u nas usadzaju navstevy, robia kavy, prefocuju a skenuju dokumenty, idu na postu, prepajaju hovory, staraju sa o zasadacie miestnosti Z casu na cas idu na sud,notarke, prekladatelke s nejakymi dokumentami. A office managerky objednávajú tovar, majú na starosti personalistiku- mzdy, prijimaju nove asistentky.. Takze nic nárocne 🙂

bobulazelena
19. máj 2017

Je to normalna administrativna praca. Pravdepodobne vyhotovovanie pisomnych podani podla pokynu exekutora, chodenie na postu a na sud, pripadne aj na sluzobne cesty.
Samozrejme na kazdom exekutorskom urade je to trosku ine...ale rozhodne to nie je vooooobec o vareni kavy a usadzani navstev 🙂

bobulazelena
19. máj 2017

Treba mat vybornu gramatiku a aspon zakladne pocitacove znalosti.

eeffka
19. máj 2017

@ssissi999 nuz na to ze robis v pravn.kancelarii by si mala vediet rozdiel medzi "asistentkou" a "administrativnym pracovnikom". Dufam ze nerobis pravnicku lebo panboh s klientami...

bobulazelena
19. máj 2017

@eeffka 😂😂😂

bobulazelena
19. máj 2017

@eeffka no ja viem aj o pani sudkyni co nastupila na sud z inej oblasti a pytala sa kto je urceny na to aby jej varil kavu 😂😂😂

eeffka
19. máj 2017

@bobulazelena tak ja som zasa zazila sud ( ekonomicky spor) kde sudca zapisoval jak datel o com sme sa sa protistrany odborne handrkovali, este ze " pomalsie prosim" 🙂 skoro som odpadla, a podla mna to bolo pre neho ako po mongolsky. Len verim ze to potom riesil s niekym kto rozumel.

admin. pracovnik u exekutora riesi podania, doziadania, spisuje ziadosti, vybavuje aj klientov ak pridu zo spisov co ma pridelenych, komunikuje s uradmi, bankami, veritelmi, pracnou kancelariou a ak mu vyjde cas uvari kavu sebe 🙂

bobulazelena
19. máj 2017

@eeffka nooo...pokial skonzultoval fajn, to je este dobra situacia. Horsie je ked si mysli, ze vsetkemu rozumie a potom rozhodne sprostost ako mraky. 🙈 takych je strasne vela. A najhorsie je ak je to trestny sudca, to uz je potom pruser.

sinduska588
autor
19. máj 2017

@bobulazelena
@eeffka vdaka baby, mne je jasne ze to o vareni kavy nie je 😀 dozvedela som sa ze tu pracu robia aj ludia s pravnic.vzdelanim, no momentalne nikoho nepoznam a potrebovala by som nejake vzory...co ma tam caka pisat a tak.

bobulazelena
21. máj 2017

@sinduska588 Pravnici robia ine...komcipienta. Vacsina pisomnosti ,,vylezie" z PC programu a ty tam v podstate budes obmienat len mena a sumy a pod.
🙂