Aké máte skúsenosti s prácou LR?

misar421
21. okt 2020

Ahojte, možno tu už taká téma bola no žiaľ neviem ju nájsť. Chcem sa opýtať či má niekto skúsenosti s prácou v LR ?Ako to tam vlastne funguje oplatí sa to? Ďakujem

fokuska
21. okt 2020

@misar421 Skusenosti mam s ludmi, ktory pre LR pracuju - neviem ci na skoleniach nejako vygumuju zdravy rozum alebo co, ale este som sa nestretla s takou predajkynou, ktora by ponuky nepchala vsade tam, kde je to zakazane (napriklad aj tu na MK do diskusii, skupin... alebo na facebooku ta nasilu pridavaju do ich skupin).
vsetky su zazracne presvedcene ako skvelo to funguje a viac ako samotne produkty ponukaju spolupracu a lanaria pod seba dalsie zeny - cize sa pchaju aj do vsetkych tem ohladom prace a vzdy tvrdia ake je to uzasne a ze nic k tomu vlastne nepotrebujes ale za to zarobok a uspech zaruceny a vsetko je super tajne lebo nic sa nesmie napisat verejne, vsetko len do IP.
Ked sa nechces pred rodinou, kamoskami a znamymi ale aj pred cudzimi ludmi na forach zhovadit, tak asi do toho nechod...

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
21. okt 2020

@misar421 skúsenosti ako "predajca" nie, ale je to klasický multi level marketing. Takže ty sa registruješ a nakúpiš produkty, ktoré potom predávaš s určitou maržou (ziskom pre teba). Ak chceš zarobiť, tak musíš veľa veľa predať. Lebo časť ide tebe a časť ide tej, cez ktorú si sa registrovala. No a takto budeš fungovať aj ty - registrovať pod seba ďalších ľudí, ktorí budú predávať a zháňať nových a predávať. K tomu budeš absolvovať všelijaké školenia a webináre a prednášky, kde sa dozvieš, pre akú super spoločnosť pracuješ a budú ti pred nosom mávať kľúčami od novučičkého mercedesu, ktorý si normálne nemôžeš dovoliť, ale vďaka LR získaš výhodný operatívny leasing, ktorému sa nedá odolať, akurát budeš musieť predávať a predávať a predávať do aleluja aby si zarobila na leasing, prevádzku auta a svoje štandardné životné náklady 😀
Isto sú baby, ktoré na tom vedia zarobiť, majú svoje odberateľky, ale tiež to nemali zo dňa na deň, vybudovať si klientelu nejaký čas trvá. No a nepredáš, tak nezarobíš, ale splátka za leasing zaplatená byť musí 🙂

fokuska
21. okt 2020

Omg, napisala som ktory :D grammar nazi vo mne dostal riadnu facku teraz

mayka730
21. okt 2020

Ja sa čudujem že keď toto nerobím že som prišla o neskutočne bohatstvo ako to všetky opisujú ktoré s tým robia , to sú tak dávno za “vodou “ženy že ich žiadna kríza ani nič iného už neprekvapí 🙏😂🙈mame sa čo učiť 😂

mell_k
26. okt 2020

Tak podla mňa niektoré tie produkty sú fajn a pravidelne si odtiaľ objednávam
Ale keď vidím na insta ako tam niektoré majú milión storiek každý deň o tých produktoch tak mi to už lezie na nervy a strašne mi je smiešne keď píšu že chceš aj ty pracovať kedy chceš? Chceš zarábať ako pán a dovoliť si co chceš? 😂 Také tie typické formuly v mlm

silvussa13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
silvussa13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sissy27
26. jan 2022

@silvussa13 kľudne si sa mohla zdržať reakcie nech sa zbytočne nestrapňuješ 😃 ak teda podľa teba ja zavádzam, tak nech sa ti páči, môžeš nám to všetkým verejne vysvetliť. A ak si od LR “dostala” auto, tak nám ukáž, kto je v techničáku zapísaný ako majiteľ vozidla.

silvussa13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
silvussa13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sissy27
28. jan 2022

@silvussa13 keby si si prečítala pravidlá tejto stránky, tak by si sa okrem iného dozvedela, že na tomto fóre si všetci tykáme 😃
A teda aby sme to zhrnuli - ty s LR nemáš skúsenosti, ale ideš ma poučovať ako to funguje, áno? 😂 MLM marketing je vo všeobecnosti o tom, že jednak musíš sama predať dostatok predražených produktov a potom by si si mala vytvoriť sieť predajcov registrovaných pod tebou, a budeš mať nejaké % z toho čo predajú oni, tak ako z tvojho predaja idú % tým nad tebou. To je pointa Multi-Level-Marketingu či je to LR, Herbalife, Tiande, Avon, čokoľvek a nie že nie. MLM je len fancy názov pre pyramídu. Preto ovsené vločky so sušenými čučoriedkami stoja v LR vyše 40€ a nie 3€ ako v obchode, lebo na tom musí zarobiť niekoľko ľudí 😃
A s tým autom na operatívny leasing je to fakt, len influsrandy na instagrame to nepriznajú, ale údaje v TP nepustia.
Nenapísala som nič zavádzajúce ale fakty - nepracujem s tým, pretože mi takýto spôsob obživy nevyhovuje, ale snažili sa ma do toho “navŕtať” a všetko mi vysvetlili, aj keď teda majú na to zvláštne metódy…

silvussa13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sissy27
28. jan 2022

@silvussa13 ty si úplne ideálny MLM predajca 🙈 tliachať dokolečka o ničom, hlavne dlho a veľa a vyhýbať sa priamej odpovedi na jasnú otázku 👌😅
Ešte raz - ako podľa teba funguje MLM? Chceš mi tvrdiť, že to nie je o tom, že potrebuješ predať čo najviac produktov a zároveň nabrať pod seba čo najviac odberateľov a že z každej objednávky, ktorú oni urobia, máš aj ty nejaké % a z teba má zase % ten, pod ktorým si sa registrovala ty? Lebo toto je princíp multi level marketingu, po slovensky sieťového, alebo viacúrovňového marketingu, a je úplne jedno, pre akú značku to robíš.

silvussa13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sissy27
28. jan 2022

@silvussa13 zrazu už je to tak ako píšem 😂 ale na môj prvý príspevok si reagovala, že zavádzam, pritom som napísala to isté 😅 a ak nerobíš pre LR, tak ako ty môžeš posudzovať či mám pravdu alebo dedukujem?
Ale chápem, že je pre teba nepríjemné čítať ak niekto napíše priamo na rovinu ako to funguje 🙂 veď vás to učia tak pekne zaobaliť do vznešených slov, nazvú vás manažérmi, dajú pocit výnimočnosti a potom zrazu niekto napíše suchú pravdu, že v zásade je nutné otravovať svoje okolie a natlačiť predražené placebo aj vlastnej matke len aby človek zarobil…tak utekaj oddychovať 😉

all10
23. okt 2022

Dámy pozreli ste si niekedy systém mlm ako funguje v Amerike a v Nemecku? Bohužiaľ to len Slováci tomu nechápu, že mali by sme na tom zarobiť. 😉