Ako dlho zvyknete pracovať z kaviarne?

7. feb 2022

Ženy, ktoré občas (alebo stále?) pracujete z kaviarne - koľko si toho objednáte, aby to nebolo čudné? Som na HO už dlho a rada by som chodila 2x do týždňa robiť do kaviarne. Chýba mi nejaký ruch, ľudia... Ale potrebovala by som tam byť 4-5 hodín. Nechcem tam, samozrejme, sedieť na jednej káve, dám si tam aj raňajky, ľahký obed, kávu, čaj... Koľko je dosť? Alebo tam chodíte na maximálne 2 hodiny? U nás totižto nie sú kaviarne ako vidím v BA - také, ktoré by ponúkali priestor namiesto kancelárie, miesto na vypadnutie z domu. Sú tu len také klasické kaviarničky, kde chodíme na jednu / dve kávy a ide sa domov...

cukricek4
8. feb 2022

za ten cas by som kludne dala tu kavu a nejaky kolacik alebo aj jedlo potom ku koncu prace. lebo ono mozes tam aj pol dna presediet na jednej kave, ale to by bolo divne, ako pises a zaberala by si miesto inym zakaznikom, ktori by mohli za ten cas spravit vacsiu trzbu. to by ta tam asi dlho netolerovali :D

janetinka27
8. feb 2022

a striedaj miesta

mikadooo
8. feb 2022

Ahoj, ja si myslím že doobeda je to ok, kaviarne bývajú plnšie až poobede. Ale ak si plánuješ objednať to čo píšeš, tak podľa mňa je to úplne že ok... Prípadne by som si kľudne odchytila3 aj nejakú vedúcu a normálne sa s ňou o tom pobavila, že či sú s tým ok. Podľa mňa budú, veď budeš stály klient v poloprázdnej kaviarni 🙂

marcellka32
8. feb 2022

Ja som takto robila a vopred sa dohodla, personál tiež vedel, a tržby som tiež urobila 🙂 takže obojstranná spokojnosť