Ako oznámiť zamestnávateľovi, že som si zvýšila vzdelanie?

libela
28. apr 2013

Ahoj, ako mám oznámiť zamestnávateľovi, že som si zvýšila vzdelanie? Stačí kópia diplomu? A tým pádom by som chcela aj požiadať o zmenu prac. miest..Ako mám postupovať?

denka1973
28. apr 2013

ahoj, tiež som bola v tvojej pozícii. Diplom som prefotila a dala na matrike overiť a potom som ho zaniesla v praci na personálne oddelenie kolegyni, ktorá má na starosti mzdy. Ona mi ho automaticky vložila do mojho spisu. Ak chceš zmeniť svoju pracovnú pozíciu, napíš zamestnávateľovi žiadosť o zmenu pracovného miesta vzhľadom na vyššie vzdelanie.

libela
autor
28. apr 2013

@denka1973 ďakujem, len sa bojím či mi nepovie, že ma nepotrebuje a potom pápááááá ????????
@denka1973

denka1973
28. apr 2013

no, neviem ci pracujes vo verejnej sprave, alebo u sukromnika, ale ja som sa tiez bala a nakoniec som zasla za mojou p. riaditelkou aj osobne a vlastne som sa jej na to spytala aj osobne a ona bola taka mila, ze povedala len: "dobre" 😉

denka1973
28. apr 2013

samozrejme, ze to nebolo vybavene v moj prospech zo dna na den, trvalo to pol roka, ale stalo to za to 😀
chcem vsak este podotknut, ze mam vystudovany taky odbor, ktory presne zodpoveda profesii,
ktoru robim.

maruska24
29. apr 2013

@libela veď skús, za pokus nič nedáš. Buď dosiahneš čo chceš, veď zamestnávateľ nie je veštec, netuší po čom ti srdce piští, alebo na tvoje miesto vezme iného. Je to hop alebo trop.