Brigáda - Inventúry v DANTEM

elzik3
5. júl 2021

Ahojte, máte tu niekto skúsenosti s brigádou teda inventury DANTEM ? Chcem sa iba opýtať či je to niečo náročné alebo sa to človek rychlo naučí . Tiež aké máte s nimi skúsenosti ?

katulienocka999
5. júl 2021

@elzik3 robila som pre nich 3 roky pocas mojich študentských čias este pred 5 rokmi 😊 a parada brigáda kde sa da aj zarobiť si myslim 😊 náročné na ucenie nie, je to lahke.. Co sa tyka ci je to náročné, tak prevažne sa robia nočné ale aj to sa da zvládnuť, plus aspoň mne tam rýchlo išiel cas 😊 za mna jedna z naj brigád ake som mala 😊

ziarifka
5. júl 2021

@elzik3 je to jednoduché, ale treba byť dôsledný. Kontrolovať čiarové kódy a naozaj všetko spočítať. Napríklad detské výživy v mohli byť rôzne šarža a napriek tomu, že boli úplne totožné, mali iný EAN. A pozorný: raz som bola na invetúre v hornbachu a nejakí lajdáci nezapočítali 8 vŕtačiek a 2 bazény. Škoda tak za 10 000e. Tak okamžite leteli. Občas niekto kradol sladkosti, tí tiež okamžitá výpoveď. Ešte bola nevďačná práca počítať mrazenú hydinu, každý kus ináč váži, treba ručne vyťukávať celé kódy a mrznú ruky. Ale zas za prácu v mrazáku v sklade boli príplatky. Mala som tú prácu rada.

1sally12
21. sep 2022

@ziarifka môžem sa opýtať ako prebieha ten online nábor? Niečo sa tam pýtajú aj či...?
@katulienocka999

ziarifka
21. sep 2022

@1sally12 robila som tam pred 8 rokmi. Bol vstupný test, nič ťažké, úlohy z matematiky na úrovni 4 triedy. Ako vyzerá online nábor neviem, mali sme to vtedy osobne.

katulienocka999
22. sep 2022

@1sally12 podobne ako @ziarifka som to mala a tiež cca v tom období 🙂 všetko jednoduché a ľahké, iba potrebujú zistiť ci vieš pocitat 😁 alebo ratat no 🙂

1sally12
22. sep 2022

@katulienocka999 a dá sa aj cez víkend? Či je to hlavne asi cez tyzden?

katulienocka999
22. sep 2022

@1sally12 veľa inventúr práveže bolo cez víkend 🙂 tam sa aj najviac ludi nahlasovalo keďže víkend..neviem vôbec ako teraz funguje nahlasovanie, majú tuším už nejaký portál na nete kde sa nahlasujes,pripadne odhlasujes

1sally12
22. sep 2022

@katulienocka999 ďakujem. Teda skôr som myslela tak či sú cez víkend denné alebo skôr nočné? A kolko trvajú cca?

katulienocka999
22. sep 2022

@1sally12 ja keď som chodila tak väčšina, resp vsetky inventury sa robili cez noc, keďže prevádzky zatvoria. Ak sa robili väčšie predajne,napr tesco tak sa začínalo už aj poobede, ak napr bata tak v noci/večer sa začalo keď sa prevádzka zatvorila..a časovo je to fakt veľmi individuálne od veľkosti predajne a samozrejme mnozstva ľudí čo pošlú na tu inventúru..časovo aj 3hodky ale aj vyše 12 🤷‍♀️ pozitívum je,že to veľmi rýchlo zbehlo a prevažne tam boli študenti tak si sa mala s kým zakecat 😁