Call centrum a vaše skúsenosti s prácou

zuzka2010
14. aug 2012

Prosim Vas nemate skusenosti s pracou v call centre Simio a CClevel?

janicka236
5. nov 2013

@natalykk mám pred sebou ponuku pracovať v call centre pre telekom a tiež mám uzatvárať zmluvy, chcela by som sa spýtať či sa to oplatí.. koľko zmlúv denne sa dá približne uzavrieť?

devils
13. nov 2013

simio je to úplná kravina..a hlavne v Nitre banda debilov hlavne team líder..do NR v žiadnom prípade nechoďte...ruky preč od nich..

zuzlicek44
10. apr 2014

robili ste niekedy v slsp?call?
dikes

whoiswhosr
25. sep 2014

Dobrý deň prajem,
vidíme, že máte pracovné skúsenosti s aktívnym telefonovaním, preto sa na Vás obraciame z našej redakcie, ktorá vydáva v roku 2014 na Slovensku už 11. vydanie Životopisnej encyklopédie významných žien a mužov Slovenska WHO IS WHO V SLOVENSKEJ REPUBLIKE (Hübners Who is Who). Naše 40 rokov úspešné vydavateľstvo vydáva životopisné encyklopédie úspešných osobností v mnohých krajinách Európy v mnohých vydaniach, prvé vydania vyšli v Rakúsku.

Mame voľné miesta telefonistiek/telefonistov s aktívnym volaním. Váš životopis môžete poslať na adresu: office@whoiswho-verlag.sk  , ozveme sa Vám. Ponúkame pevnú zložku mzdy a prémie za dohodnuté termíny stretnutí pre našich redaktorov na Slovensku s významnými osobnosťami z rôznych oblastí spoločenského života (kultúra a umenie, školstvo a veda, politika, podnikateľské prostredie, šport,...). Zaškolenie je samozrejmosťou. Príjemné pracovné prostredie v centre mesta Bratislavy, v miestnosti je miesto pre 6-8 telefonistiek.

S pozdravom

Who is Who v Slovenskej republike
office@whoiswho-verlag.sk

loxa
4. nov 2014

Ahojte, chce, sa opytat ktore mate skusenosti s pracu telefonistky, hôavne na MD...Ide o to ze ma manzel poziadal, aby som mu robila telefonistku..Je obchodnik v jednej firme..v podstate ide len o dohadovanie stretnuti, takze je to nieco ako asistentka na telefone..Pracuje pre jeden internetovy portal, v podstate ponuka produkt ktorz ma upriamit nasich koncovzch odberatelov na produkty zakaznikov s ktorymi manzel uzatvori zmluvu..takze ziadne pofiderne predaje bambusovzch ponoziek..chcem sa opytat , na co si dat pozor, co urcite nerobit, naopak co robit a tak dalej..za kazdu radu budem vdacna

eeffka
4. nov 2014

@loxa ja som na CC nerobila, nemam na to povahu, ale v praci bezne telefonujem s obchod. partnermi, takze nemam strach niekomu zavolat a nieco zistovat
takze ak nie si bojko, nevidim to ako vaznu pracu, ide skor o multitasking, mat v podvedomi 10terminov a kombinovat, tento pzrusil, toho posuniem, tamtoho prelozim, muza presmerujem...

skor ma prekvapuje ze manzel si chce zo zeny na MD, prepytujem dovolenke !!! spravit sekretarku
Akoto chces zvladat? este v zime OK, aj tak budete s deckami prevazne doma,a le neviem ci si uvedomujes co to obnasa, dvihat telefon aj 50x denne a riesit uplne nezmyslene poziadavky, ved si sekretarka...
Zo zaciatku zrejme si da pozor ale casom sa zvlci... nas sef si dava zistiti aj obedne menu 😖 sak coby si to pozrel v mobile, ze ano... 😎
No a uplne najsamlepsie je ze ked ty vykalkulujes stretnutia, tak on niekde uviazne, zabudne a ty si za hlupanu co jemu nepripomenula .... (robila som jeden cas sefovi support 🙂 )
Este na mna kolegovi aako na debila pozerali: 8,00: telefonat, dnes o 10mate stretnutie, Jasne OK, o 9,00: o 10je stretnutie, o 10,15: mate navstevu v kancli, on a KOHO? no proste parada , a to je fajn clovek, nie nejaky debil

loxa
4. nov 2014

@eeffka teraz si ma dost zaskocila😀 kazdy vo firme ma 2 telefosnistky, ktore si vyplaca z provizii...preto som mu skor ja navrhla, ze aby to ostalo v rodine, skusme to takto. jedna telefonistka maka na plno..ja zatial len 4 hod denne budem vybavovat stretnutia..zodpovednosti sa az tak nebojim , ani tresknutiami telefonom , kedze predsa len ma mm upozornil , ze nieje jednoduche dohodnut si stretko , ked mu ponukate sluzbu , ktoru este ani nevie ci potrebuje..uvidim ako mi to pojde, ak to bude moc, MM si najde druhu telefonistku na plno

maslenka47
4. nov 2014

@loxa tiez som to nerobila, ani by som nikdy taku pracu nezobrala za nic na svete. Mali sme vsak vo firme telefonistky, a ani jedna tam nevydrzala dlhsie, ako pol roka.

@eeffka zrejme sme tu poziciu pochopili odlisne. Podla mna po nej manzel nechce robit sekretarku, ale obvolavat nahodne cisla podla zoznamu, vypytovat sa ich, ci nahodou nechcu kupit nejaku kravinu, ktoru vobec nepotrebuju a presviedcat ich, ake je to pre nich uzasne a mali by sa chciet stretnut. Takato robota je fakt za trest. A to je jedno, ci ide o bambusove ponozky, alebo nejaku inu sluzbu....

eeffka
4. nov 2014

@loxa fuu a teraz si zaskocila ty mna 🙂 si na materskej? ako chces volat 4hod denne? Kde das deti?

sunshineka
20. feb 2015

nepracujete niekto v call centre O2 ? hladam pracu a nasla som tuto ponuku,oplati sa platovo?viete mi napisat aspon cca,s akym platom mozem pocitat?aky maju stanoveny fixny plat?pracu ponuka priamo O2,nie nejaka agentura.dochadzala by som tam 50km,takze ci sa mi vobec oplati marnit cas

poleva
7. mar 2015

@katika85 ahoj zamestnala si sa tam nakoniec ? dakujem za odpoved 🙂

katika85
8. mar 2015

@poleva
ano ale iba na chvilku, hned na to som dostala normalnu pracu po ktorej som tuzila 🙂 tuto pracu som vzala len preto aby som aspon nieco mala a nesedela doma

poleva
8. mar 2015

@katika85 dakujem....a ako sa tam dá dostať ? cez akú firmu? hľadám si niečo, kde by sa dalo robiť od 2 detí, dakujem 🙂

katika85
8. mar 2015

@poleva
cez znamu, ale tusim tobola brigada cez agenturu na dohodu. treba prejst asi trojdnovym skolenim naucit sa v programe robit a potom sa ide na cvicne rozhovory

poleva
9. mar 2015

@katika85 a názov agentúry nevieš ? niečo bližšie , ? kde sa nakontaktovať?

poleva
9. mar 2015

@sunshineka ahoj ja som tam dnes bola na výber....hádam aj ty tam pracuješ ?

katika85
14. mar 2015

@poleva
9.3.2015 ??? nie nebola som tam, akurat som rodila 🙂

myrepose
14. mar 2015

..ja robím na CC už viac než dva roky. je to práca v banke. je to pomerne náročná práca, ale človek sa dokáže veľmi veľa naučiť. u mňa to bolo o prekonaní samej seba, keďže som takúto robotu v živote robiť nechcela. presvedčila ma banka, celkovo finančná gramotnosť, ale pre inú spoločnosť by som pravdepodobne telefonistku nebola ochotná robiť (poisťovňa, klasický telemarketing a pod.). ja už na sebe cítim známky vyhorenia, ale keďže je to práca kde mi vyhovuje plat aj kolektív, prostredie, tak do materskej zatnem zuby 🙂 pri dieťatku si to nedokážem predstaviť a preto potom už túto prácu robiť nebudem. pekný deň

poleva
15. mar 2015

@myrepose dakujem,čiže čo ponúkaš ? úvery ? ked si v banke ?

juraj_balogh
18. mar 2015

Pekný deň dámy, všimol som si vašu diskusiu. Sám vlastním call centrum a keďže je náročné nájsť vhodných zamestnancov, rád by som sa opýtal, že čo by vás presvedčilo alebo motivovalo zamestnať sa v call centre? Myslím, že táto práca je vhodná aj pre mamičky na materskej alebo po materskej. Chceme zamestnať ženy na materskej a hľadáme spôsob ako im takúto pracovnú ponuku urobiť atraktívnou.

Ďakujem za príspevky a pomoc. 😉

poleva
18. mar 2015

@juraj_balogh iba bratislava ? dakujem

otb
19. mar 2015

V CClevel som robila zhruba 2 mesiace a bolo to najhorsie obdobie mojho pracovného zivota , uz som presla pár callccentrami ale toto co sa robi v hore spominanej firme som nevidela nikde a verim to tak aj ostane .. Určite sa tomuto Callcentru radsej vyhnite 😠 😠 😠 😠 😠

poleva
19. mar 2015

@otb toto nepoznám, ale názov level ich asi vystihuje...hm

otb
24. mar 2015

No urcite sa CCLEVEL GROUP s.r.o radsej vyhnite , podpriemerne platy aj ked naslubuju hory doly ale nic stoho zo zaciatku celkom mily ale potom sa ukaze ich prava tvar . ale je to na Vás ja ako som napisala tak to boli moje 2 najhorsie mesiace v mojej pracovnej sfére

juraj_balogh
25. mar 2015

@otb podte robit k nam ak ste z okolia Zvolena. Mame lepsi plat a myslim, ze aj podmienky.

daniellzv
30. mar 2015

Ja si momentalne hladam pracu sice nemam s calcentrami skusenost ale za pokus to stoji . o aky typ prace ide Juraj_balogh ?

macik6
5. jan 2024

@atomica87 tiez mam ist na pohovor do spolocnosti simio no viem ze tam vkuse hladaju takze asi nepojdem tam