Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dá sa vydržať nočné dokladanie tovaru v Tescu?

anika11
28. nov 2012

máte s tým niekto skúsenosti?aké to je?da sa to vydržať?a hlavne ako ste potom zvladli den s detmi po nocnej?oplati sa to vobec?

sissy27
28. nov 2012

11 rokov som robila nočné, aj popri malej... síce som nedokladala tovar v tescu, ale snáď aj moja skúsenosť ti pomôže - s deťmi po nočnej je to o hubu - ak ide len o to, vychystať ich do škôlky / školy a potom si môžeš ľahnúť, tak ok, ale ak sa im máš celý deň venovať, tak je to viac ako len náročné... záleží, kedy budeš chodiť domov, ak o nejakej 2-3 nadránom, tak sa dá vydržať, že si do tej 7 pospíš a potom ešte poobede s deckami zaľahneš, ale ak prídeš až ráno a máš sa hneď venovať deťom, prípadne si pospať len 1-2 hodiny, tak je to veľmi veľmi ťažké...nesústredená, nervózna budeš zo všetkého...časom budeš schopná zaspať kdekoľvek a kedykoľvek... a či sa to oplatí - ty musíš vedieť, aký máte rozpočet, koľko týmto prispeješ...

milagrosss20
28. nov 2012

v tescu sa nadres ako hovado...

hradnapani
28. nov 2012

pokial nie ste v abnormalne zufalej financnej situacii, tak by som to nerobila na tvojom mieste. Skus zostat celu noc hore a upratovat a zopakuj to tolkokrat, kolko nocnych by si mala v obchode, rano si pospi hodinu, dve a potom sa skus venovat detom - sama uvidis 😉

renab
28. nov 2012

ja som chodila počas materskej na nočné do tlačiarní. niekedy to bolo aj 5-krát do týždňa, inokedy len 1-2 krát. potom som to robila tak, že doobedie som strávila s malým vonku, aby som nezaspala, cez obed som spala s ním. keď som išla na ďalšiu nočnú, tak som spala aj poobede, keď prišiel manžel. bolo to dosť vyčerpávajúce a dodnes sa divím, ako som to mohla zvládnuť, ale potrebovali sme peniaze. neviem koľko platia v tescu, zváž si, či sa ti to oplatí.

ela2710
28. nov 2012

@anika11 ja som chodila na nocne do kauflandu vykladat tovar, ale ja som typ cloveka, co je aj cez bezny den do druhej-tretej rana hore 🙂 takze mne to ani velmi nevadilo a kazda korunka je dobra, takze ja by som to skusila, neviem ake velke mas deti, moj maly mal vtedy rok. Okrem toho v Kauflande sa robili 8-hodinovky, ked som chodila do tesca tak ma vzdy volali len na 2-6 hodin, nikdy nie dlhsie, co mi aj dost vadilo, lebo potom som ktovieco nezarobila

tynamartina
28. nov 2012

Ja som robila v tescu na nočných 6 mesiacov,dokladala som tovar a fakt je ten že sa narobíš ako hovädo a nikto si to ani nevšimne. To je jedna stránka veci a tá druhá že i napriek tomu že som robila len na polovičný úvazok bolo to o hubu,. Nevyspatosť sa stupňovala aj nervozita tiež, keď deti ochoreli na spánok som mohla zabudnúť, a bola to katastrofa. Odzrkadľovalo sa to na našej rodine a povedala som si že žiadne peniaze mi nestoja za to aby som si zničila manželstvo. Jediné pozitívum bolo že som schudla 6kg.

bettylove
31. jan 2013

Baby,a koľko sa dá zarobiť v Tescu s vykladaním tovaru?A treba tam ísť večer na desiatu a dokedy,alebo vie mi niekto povedať ako to funguje?

kata1981
3. feb 2014

Baby a ako je to v Kauflande s vykladanim tovaru ma niektora z vas skusenosti mala by som zaujem ,ale neviem ci ist do toho udrem sa tam ako kon???

luca000
17. okt 2014

ja som robila v kauflande polroka a viem ake to je,je tam tiež drina a može sa stat aj to že ked nemaš dokončenu svoju ribotu tak astavaš v robote aj ked ti skončila tvoja smena 🙄 🙄

bosorkabb
20. okt 2014

Robím v tescu,mávam aj nočné, ale som vedúca tak je to iné. Tie čo dokladajú sa nadrú riadne, lebo to nieje len vyloženie tovaru z palety ale aj uloženie a to tak že tovar ktorý tam je treba vybrať a nový založiť dozadu a starý dopredu.Je to tiež o vykladaný krabíc úplne hore, niektoré škatule sú riadne ťažké. Začína sa od 21-22 do 6-7 ráno, niekedy aj 4-5 nočných za sebou, voľno tak 1-2 dni a zase nočné.A ako niekto už spomenul občas sa musí ostať aj dlhšie kým nieje robota urobená.Na konci smeny sa tovar ktorý nieje kam vyložiť uskladňuje do skladu.
Z deťmi je to dosť náročné, hlavne ak sa človek nemôže vyspať.Ak niečo ešte chceš vedieť napíš IP. Mzda záleží od regiónu.

lenocka986
11. sep 2017

Ja ešte len idem to skusiť ako brigadníčka a tak ja zas budem mat ranu zmenu do obedu.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli