Dali ste výpoveď, keď ste nemali podpísanú novú zmluvu?

17. jan 2024

Dali ste výpoveď ešte keď ste nemali podpísanú novú zmluvu? Už som bola na oboch kolách, vybrali si mňa, poslala potrebné údaje a mala by som podať výpoveď. Zmluvu by som mala podpísať v ten deň, keď začnem.

96barbora
17. jan 2024

Ano ked som mala 18-nast 😄 dospely, rozumny clovek toto neurobi.

milanemila
17. jan 2024

Zmluvu som este nikdy nepodpisovala v den ked zacnem 🙈 pride mi to dost pofiderne 🤷🏼‍♀️

kat_
17. jan 2024

ked si ta vybrali, nech ti daju zmluvu

cimage
17. jan 2024

Ja som dala vypoved aj ked som dalsiu pracu nemala ani vo vyhlade.

marca12
17. jan 2024

Ja ano,ale u mna nebolo ine vychodisko. Vyhorela som,situacia v robote a atmosfera bola katastrofalna,tak som musela dat vypoved. V tom case som mala len ustne potvrdene z novej prace,ze ma beru. Ale bolo mi to jedno,pre mna bol ciel dat vypoved a dostat sa z toho sialeneho prostredia.

veronicka88
17. jan 2024

Môj manžel. Týždeň pred nástupom mu volali že nenastúpi je🙈 v starej robote neostal

jaroe
17. jan 2024

ja som podpisovala zmluvu v den nastupu. Firma seriozna, ale tiez som sa s tym pred tym este nestretla a bola som z toho trochu nervozna

marca12
17. jan 2024

@milanemila Ja v kazdej praci az v den nastupu. Ale ja robim u sukromnikov,takze u nich je to asi bezne.

autor
17. jan 2024

Ako ani ja tu nechcem ostať, som ešte bez deti bez hypotéky u rodičov po škole

petronellla87
17. jan 2024

Ano dokonca v poslednej práci som podpisovala zmluvu az par dní po nástupe. Inak tuším tiež vždy az pri nástupe

1sally12
17. jan 2024

Ja tiež v deň keď som nastúpila, hneď po škole. Myslela som, že je to všade tak🙉

timing
18. jan 2024

Ano,aktualne. V pondelok som dala vypoved a novu zmluvu podpisujem zajtra. Ale viem,ze firma je seriozna.

beata_k
18. jan 2024

A pockaju na teba v novej praci kym ti skonci vypovedna doba? Ci mas istu dohodu o ukonceni?
To, ze mas podpisanu zmluvu neznamena, ze aj nastupis. Tak, ale drzim prst.

majkaaa318
18. jan 2024

Áno, podala som výpoveď pred sviatkami v decembri, bola som už po pohovore v novej práci, ale nič nebolo isté. O pár dní sa mi ozvali z inej firmy, aj tam som bola na pohovore a nakoniec som sa ja rozhodovala, kde nastúpim. Zmluvu som podpisovala pár dní pred nástupom (koncom februára) a vôbec som sa neobávala. Firma bola seriózna.

nelka93
21. jan 2024

Áno dala, lebo podpis už bola len formalita. Treba si to však ujasniť so zamestnávateľom, ja som vedela, do čoho idem