Existuje reálne nejaká práca na doma?

katka2717
21. júl 2023

Ahojte, prosím vás existuje reálne nejaká práca na doma? Nemám namysli katalogovy predaj skôr nejaké či už administratívne práce, vyplnovanie niečoho a pod. Pozerám na internete rôzne ponuky ale žiaľ bezúspešne tak sa pýtam tu či viete konkretne o niečom, niekom kto ponúka nejakú pracu. Potrebovala by som si nejako privyrobiť.
Ďakujem 🙂

lvulik
21. júl 2023

Nejaké callcentra?

sisa_s
21. júl 2023

Presla si si vsetky temy pod lupou s temou praca na doma? Vzdy je to o tom istom...nemas v niecom vzdelanie, prax, ale na materskej sa zobudis, ze chces si privyrobit a "nieco vyplnat"... ktory zamestnavatel da neznamej osobe nieco vyplnat a robit administrativu z domu?

sajmonka_1216
21. júl 2023

ak nemáš vzdelanie a prax vo veciach, ktoré sa dajú robiť z domu, tak naozaj veľmi ťažko...
ja som učiteľka, tiež na materskej a nemám šancu robiť z domu.. tak bohužiaľ..

cukricek4
21. júl 2023

ano, istu dobu bolo vkuse na profesii nieco s call centrom. ale myslim si, ze ak ovladas nejaky cudzi jazyk, nebudes mat problem si nieco rozumne najst.

melanta
21. júl 2023

Každý týždeň to tu píšeme. Áno, existuje, ja mám takú v ponuke pravidelne. Potrebná senior úroveň MS ofiice, AJ na úrovni minimálne B2 ale väčšinou C1, poväčšine ešte ďalší jazyk na úrovni B2. Ostatné zručnosti podľa požiadaviek firmy, ktorá hľadá zamestnanca, či už ide o IT sektor, marketing, stavebníctvo. Z domu taktiež robia účtovníci, daňoví poradcovia, architekti a projektanti, tí ktorí úradne prekladajú, marketing, množstvo IT pozícií. Takže napíš, čo vieš, akú máš prax a odpovieme ti konktétne, akú skutočné práce na doma sú. Lebo je ich dosť. Ale sú pre tých, ktorí majú zručnosti, vzdelanie a dobré znalosti cudzích jazykov. Úprimne, tí už keby išli toto riešiť na MK, tak si pozrú tých 100 tém, ktoré sú tu na túto tému len za tento rok. Ak žiadnu podobnú kvalifikáciu nemáš, tak potom jedine spomínané call centrum, tie ponuky sú na profesia.sk nonstop.

melanta
21. júl 2023

@sajmonka_1216 aké predmety? odkiaľ si?

denkabemommy
21. júl 2023

@katka2717 môžeš robiť obchoďáčku, ak nemáš v ničom prax, niektoré pozície sú aj na doma. Profesia ti vypľuje niekoľko takých ponúk, prípadne mi napíš, dám ti tip na jednu firmu 🙂

vkatush
21. júl 2023

@melanta ak učiteľka, možno doučovanie online. Dnes tu niekto písal o tej stránke doucma.sk alebo proste dať ponuku, že doučujem taký a taký predmet a ak nedáš veľkú pálku, veľa mamičiek sa veľmi poteší pomoci. Buď vyšli z cviku, zo školy alebo proste nevedia deťom vysvetliť, pomôcť, a tak hľadajú tutoring.

veverickav
21. júl 2023

Ano, je to mozne, ja som toho prikladom. Robim projektovu koordinatorku, vsetko ma zaucili, ale bola potrebna vysoka uroven anglictiny, keďže je to zahranicna firma. Som vystudovana ucitelka anglictiny, ucit som uz viac nechcela.... pracu som nasla na profesii.

sajmonka_1216
21. júl 2023

@melanta predmety žiadne, mám vyštudovanú predškolskú pedagogiku 🙂

domi235
25. júl 2023

@denkabemommy pls napises do DM typ na firmu

samkolea
26. júl 2023

Uctovnik, ale nebolo to zauzivane, kovid prinutil zmenit nastavenie firmy a toto nastavenie viac menej zostalo ale pomaly uz od toho upustaju a padla uz veta-ze je cas sa vratit do office. Takze docasne riesenie, nebude sa to dat obhajovat nadriadenym stale. Urcite su IT pozicie ako remote work, treba sledovat joby na profesii.

sunny3
3. aug 2023

.

vso10
3. aug 2023

Pracujem z domu počas RD ako tester aplikácií, čiže IT, mám to vyštudovane + prax pred RD... Ak si počítačovo zdatná, vieš si urobiť kurzy z domu a skúsiť pohľadať na základe toho prácu. Ako manuálny tester až tak nutne nepotrebujes vedieť programovat, asi by si niečo našla.

domi235
3. aug 2023

@vso10 mas pravdu ale tych kurzov je tolko clovek nevie na ake programy sa ma zamerat viem ze ide selenium … ake programy clovek potrebuje ovladat aby mal pracu automatizovany tester. Ďakujem

daja07
3. aug 2023

@sajmonka_1216 ako ucitelka na materskej si z domu mozes uplne kludne privyrabat, ale teda zalezi na tom, co ucis. doucovanie niektorych predmetov je uplne bezne a da sa robit aj z domu. ak si ucitelka v MS alebo na prvom stupni, tak asi toho vela nebude. aj ked aj na prvom stupni chodia na doucovanie.

diavant
3. aug 2023

@sajmonka_1216 ved to mozes ponuknut strazenie deti

zafir
3. aug 2023

@sajmonka_1216 učiteľka nemôže z domu doučovať deti?

sasesoe
3. aug 2023

@domi235 ahoj, ja si tiež robim kurz selenium - automatizovany tester. Konkretne mam od skillmea, vyhovovalo mi, ze tam nie su presne terminy, len videa, ale spatne hodnotim, ze niektore by uz potrebovali update mozno su i lepsie.... kamoska ma od smarty academy, maju aj testera, ale ona ma java programovanie a tych ponuk je viacero....pozri i obrázok;)
Ak by si chcela sa vzajomne v tomto podporovat, tak mozeme i cez spravu 🙂

@vso10 prosim Ta, ak mas nejake konkretne tipy, ze co sa ucit/na co sa zamerat v tejto oblasti, budem tiez vdacna...

sajmonka_1216
3. aug 2023

@daja07
@diavant
@zafir už som písala vyššie, že mám vyštudovanú predškolskú pedagogiku

domi235
3. aug 2023

@sasesoe ja som cez smart akademy chcela ist na kurz cez projekt nestrat pracu vzdelavaj sa neschvalili mi :(( na udemy su dobre kurzy,

zafir
4. aug 2023

@sajmonka_1216 dajú sa strážiť deti doma.

palomablanca
15. okt 2023

@veverickav ahoj, mohla by som prosím požiadať o kontakt na tu firmu v ss? Ďakujem krásne

anna393
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vierocka9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinaeli
17. dec 2023

@denkabemommy môžem poprosiť info ?

tinaeli
17. dec 2023

@veverickav môžem poprosiť kontakt na firmu? Vďaka

denkabemommy
17. dec 2023

@tinaeli otvor profesiu, určite nájdeš. Moja tip je uz neaktuálny, obchoďákov hľadajú stále všade 🙂

domi235
17. dec 2023

@denkabemommy ano to veru hladaju, ako treba pozorne citat aka je napln prace.

denkabemommy
18. dec 2023

@domi235 nemám o tom už prehľad, mám prácu s možnosťou HO a aj tak radšej sedím v kancelárii😅🤷🏼‍♀️