Finančná správa - pohovor

21. sep 2023

Ahojte mam otázku, keď som poslala žiadosť tak teraz mam čakať ze ma pozvu na pohovor? Alebo sa mam automaticky dostaviť na stanovený termín ktorý je určený vo vyhlásení výberového konania? Ďakujem pekne

melanta
21. sep 2023

A čo je napísané vo výberovom konaní? Riaď sa tým. Ak je tam napísané, že záujemcovia sa majú dostaviť, tak sa dostav. Ale to tam asi písané nebude. Čiže počkáš, či ťa pozvú.

hannulik7488
21. sep 2023

pokiaľ viem,tak pozvanky neposielaju. Treba uz len prist na termin vyberoveho konania

autor
21. sep 2023

@hannulik7488 fiha tak teda budem sa chystať že tam pôjdem aj bez pozvánky. A keď je tam previerka fyzickej zdatnosti normálne si tam mam doniesť športové oblečenie a tenisky? Toto mi prosím nevieš poradiť? Ďakujem veľmi pekne ❤️

hannulik7488
21. sep 2023

pozrela som jedno oznámenie o vyberku a je tam zvýraznené, ze pozvanky nebudu posielané... ked fyzicka previerka tak to bude k colnikom alebo KUFS. Ano, ja by som si určite zobrala športové oblečenie 🙂 pripadne sa informuj u kontaktnej osoby, ktora je uvedená v oznámení o vyberku na spodku oznamenia. Ta ti povie presne...

autor
21. sep 2023

@hannulik7488 ďakujeem a môžeš mi prosím poslať link kde píšu ze nebudú posielané pozvánky? Hľadala som no nenasla som to. Ďakujem krásne 😘

hannulik7488
21. sep 2023

tu som pozrela vyberko a tam to je zvyraznene

autor
21. sep 2023

@hannulik7488 dobre ďakujem 😊

youngmom
20. okt 2023

Ahoj, ako prebiehalo vyberove konanie prosim?

1chuckyna
7. feb 2024

ahoj aj mna by zaujimalo aky bol ten pohovor?

youngmom
10. feb 2024

@1chuckyna ahoj ja som bola, nic narocne. Testy zo sjl uplne lahke fyzicke testy uz boli narocnejsie. Ozvali sa mi po 3mes.s pozvankou na psychotesty asi im nepresli ludia. Ale ja som uz odmietla lebo som sa medzicasom zamestnala inde