Hľadám serióznu prácu z domu. Je dnes možné takú nájsť?

jana9884
8. jún 2020

Zdravím, som dlhodobo na PN a chcela by som si veľmi nájsť prácu z domu alebo aspoň privyrobenie. Denne som presedela hodiny za PC hľadaním nejakej práce z domu ale vždy len IT, účtovníctvo alebo kozmetika, čo nie je nič pre mňa. Ja som vyštudovaný zdravotnícky asistent ale moja zdravotná situácia mi neumožňuje nastúpiť fyzicky do práce. Prosím ak máte niekto nejaké typy na prácu z domu, napíšte, budem rada.

maca1984
8. jún 2020

skus pozriet na jaspravim.sk mozno ti tam daco padne do oka,alebo dostanes napad

fokuska
8. jún 2020

@jana9884
1. Ak si PN, tak nemozes mat ani iny oficialny prijem. Ak si raz PN, tak si PN co sa tyka vsetkych zmluv a kazdej prace.

2. Ako si uz zistila, seriozna praca si aj vyzaduje istu kvalifikovaciu, alebo zrucnosti, skusenosti - napriklad IT, cudzie jazyky, uctovnictvo...
Kozmetika a podobne MLM su somarina, MOZNO ti to hodi par eur, ale otravovat ludi, zhanat si zakaznikov a dalsie zeny "pod seba" to je otrava.

3. Pokial nevies ponuknut ziadne odborne znalosti, tak ti ostavaju manualne zrucnosti - piect torty, kolace, kvaskove chleby a pecivo, alebo chodit upratovat, zehlit, robit nakupy, alebo navarit starsim, nevladnym, sit, hackovat, strikovat, vyrabat rozne serepeticky ako magnetky, ozdobne mydielka... alebo robit domace dzemy, vyzivy, kompoty, sirupy, tinktury. To ale nie je na uzivenie, to je na take mensie privyrobenie.

fomelka
8. jún 2020

Takej práce je ako maku, to sa ti fakt musí len pošťastiť. Plus väčšinou to ale aj tak býva tak, že môže síce robiť z domu ale aj tak musíš aspoň raz za čas vybehnúť do nejakej kancelárie a tak

3009
8. jún 2020

@fomelka ale to nemôže robiť ak je PN.

kiwi3
8. jún 2020

@fomelka keby jej bolo ako maku, bolo by jej vela. asi si to mylis so safranom

lubkavargova1
8. jún 2020

@3009 moze, ked to bude robit na cierno a nikomu nepovie nic. Ziadne odvody a ziadna dan.

alexk12
8. jún 2020

@lubkavargova1 áno už vidíme ako to bude robiť na čierno keď tu na koníkov sa pyta😀

fokuska
8. jún 2020

@lubkavargova1 Na cierno a seriozna praca - to akosi nejde dokopy, nemyslis?

dudka121
8. jún 2020

tak myslim , ze sa da aj doma kade co robit, take privyrobenie kludne aj na Pn , ja tiez robim kade co , nie su to velke peniaze, / da sa aj doucovat online , predavat prekladat prepisovat rozne texty.......aj skladat pohladnice, len treba dat pozor aby to nebol podvod 🙂

zupka33
8. jún 2020

Moc toho takto z domu nevymyslis, vacsinou je to len kozmetika a take tie srandy, kde musis ludi nahanat a myslim, ze to nie je pre vacsinu ludi. Ale da sa napriklad sit nejake hracky, drobnosti, robit nejake dekoracie, mydielka, teraz napriklad aj dzemy, ja mam kamosky, co odo mna chceli kupit dzem, lebo nerobia si doma, nemaju cas ani chut a tie z obchodu im nechutia 🙂

lovefam
8. jún 2020

Ja som natrafila na super prác. príležitosť. V podstate síce je to mlm, ale produkty sú neokukane, a nikto konkurenčný také neponúka. Je to zamerané na upratovanie domácnosti. Len za 2 deň vytvorenia som mala hneď 2 objednávky. Rozdiel od iných mám že ty ako predajca aj zákazník máte rovnaké ceny, tvoja finančná odmena spočíva v inom. Je to tu na dlho rozpisovať, ale ak by mal niekto záujem, napíšem viac info 🙂

fokuska
9. jún 2020

@lovefam Nikto nema zaujem, pretoze porusujes pravidla tohto fora. Nesmie sa tu prepagovat a ponukat MLM!

lovefam
11. jún 2020

@fokuska jaj pardon, ja som nevedela, ospravedlňujem sa

lily_279
9. aug 2022

Viem o nejakej aplikácii, ak máte záujem napíšte mi správu je to overené