Kaufland - stravné lístky

27. okt 2023

Dobrý deň, dostala som stravné lístky značky UP dejeuner v hodnote 7,8€ a zaujíma ma koľko takýchto lístkov mi zoberú za jeden nákup v Kauflande. Ďakujem.

elanor
27. okt 2023

podla toho kolko nakupis, a co.
Ak to budu potraviny, tak podla sumy. Ved delit hadam vies. vysledna suma za potravinovy tovar (alko, drogeria a ine sa nerata, to platis cash alebo kartou) / 7,8 (teda hodnota listku) = pocet listkov, ktore vies pouzit.

autor
27. okt 2023

@elanor Skôr ma zaujíma či sú tam lístky obmedzené alebo nie

autor
27. okt 2023

@elanor alkohol a drogéria samozrejme nie

stella14
27. okt 2023

Jeden nákup nie je obmedzený počtom stravných lístkov, no stravné lístky je možné použiť len na nákup stravy, teda žiadna kozmetika, žiadny alkohol, hračky...

elanor
27. okt 2023

si obmedzena jedine sumou nakupu.

autor
27. okt 2023

@elanor A to je koľko

alex49
27. okt 2023

koľko bude suma za nákup, takú hodnotu lístkov môžeš dať 🙂

autor
27. okt 2023

@alex49 ďakujem

elanor
27. okt 2023

a odkial mam ja vediet za kolko urobis nakup?
Ved si nakup, a uvidis. Zakladna matematika, ako som uz pisala vyssie...

3petka
27. okt 2023

Ja sa vždy opýtam že koľko môžem dať a povedia mi priamo na pokladni

vkatush
27. okt 2023

Možno len doplním jasnú vec, z lístka sa nevydáva.
Takže ak nakúpiš napr za 80 eur a dáš 10 lístkov v hodnote 78 eur, tie 2 eurá ti nevrátia.

janagem
27. okt 2023

@vkatush trosku zlá matika. Tam jej nemajú čo vracať

elanor
27. okt 2023

@vkatush podla tvojho prikladu musi 2e doplatit. To ti krapet nevyslo...
A okrem ineho, aj keby dala viac listkov ako je suma, tak jej tie listky navyse vratia. Nemoze mat pokladnicka v kase viac, ako je nakup, s tym, ze sorry nevydava sa. Aspon v Kauflande isto nie.
Cize keby mala nakup napr. 75e, a ona by chcela dat 10 listokov, ze ok, 3e ozelie, tak to nejde, ta pokladna tu pracovnicku ani nepusti. Zobrat a zadat do pokladne moze max. 9 ks listkov za 70,2e, a zvysok 4,8e treba doplatit hotovostou alebo kartou.

vkatush
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vkatush
27. okt 2023

@janagem
Hej, nevyšlo, sorry baby. Vidno, že 4 hodinový spánok je málo 😁😁 ďakujem za opravu 😊

melanta
27. okt 2023

Môžeš zaplatiť lístkami aj nákup za tisíc eur, ak máš toľko lístkov a máš v nákupe len potraviny. Toto si asi chcela vedieť.

maranco
27. okt 2023

To je tak keď ľudia odmietnu € ktoré berú v každom obchode bez obmedzenia a nestrácajú platnosť ako lístky, ale sa nechajú oklamať a berú si stravné lístky s obmedzeniami a potom riešia čo kde môžu za lístky kúpiť.

maatuulka
27. okt 2023

Ja mam sice gastro kartu edenred ale mam limit denne s nou mozem platit maximalne 90 eur. Skus ist na stranku Up ci tam nieje pisane v casti FAQ caste otazky... Ja som to tak nasla 🙂

ivetz
27. okt 2023

Prevadzkovatelia gastro prevadzok robia bezne nakup potravin na pripravu jedal v obchodnych retazcoch a za nakup platia gastrolistkami, ktorymi zaplatili za jedlo zakaznici. Je uplne bezne takto vidiet nakupovat po otvoreni obchodu vela podnikatelov a nie su to nakupy za par eur. Nikdy som nevidela, aby to nejaky predavac riesil...