Koľko eur potrebujem na zriadenie predajne potravín?

mimatr
15. jún 2015

Chcem sa opytat ci ma niekto skusenost s predajnou potravin okolo 400 m2, kolko eur treba na prvy zavoz potravin a kolko vyjde zariadenie, popripade mesacne prijmy takej predajne, Dakujem

esterba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimatr
autor
15. jún 2015

@esterba na vsetko ?

mimatr
autor
15. jún 2015

esterba

esterba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eeffka
15. jún 2015

@esterba ty si aka hnusoba 🙂

moni244
15. jún 2015

Ja len dufam, ze nikdy tu predajnu neotvoris, ked taketo veci si nevies zistit a obehat sama a musis sa pytat tu

lucinkaboz
15. jún 2015

kolko zla v prispevkoch

mimatr
autor
15. jún 2015

ja mam zistene sama len som chcela vediet ci sa to zhoduje

mimatr
autor
15. jún 2015

na zariadenie mam kalkulaciu 30 000 eur a tovar 20 000 eur a najom 15 000 eur len som chcela vediet ake maju skusenosti ine baby

esterba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimatr
autor
15. jún 2015

@esterba a mate taku prevadzku ci to je len vas nazor?

jeennyv
15. jún 2015

vsetko zalezi od toho odkial budes riesit tovar, kolko ta bude stat priestor, jeho zveladenie atd,,,ja poznam ludi co chodia nakupovat cez zlavy do kauflandu a potom to pekne s prirazkou predavaju vo svojom...cize to mas rozne...ale baby maju pravdu, na podnikanie nemozes byt lemra...musis byt aktivna a chodit, kontaktovat sklady atd...s takymto pristupom rychlo skoncis....

moni244
15. jún 2015

@mimatr nemozes sa spokiehat na inych, ake maju skusenosti, zavisi od lokality, konkurencie v okoli, zlozenie obyvatelstva a podobne, celoplosne sa nedozvies, kolko to stoji

ers89
15. jún 2015

@moni244 si strašne doprajná, tento koment si si mohla odpustiť...nuž, ale čo sa čudujeme, stále sa nájde niekto, kto namiesto toho, aby poradil, bude kritický...nechápem takých ľudí, keď nevedia pomôcť, načo vôbec komentujú...

moni244
15. jún 2015

@lucinkaboz skor pokus otvorit jej oci, ze ma strasne zly pristup a ak ho nezmeni, rychlo zbankrotuje

moni244
15. jún 2015

@ers89 ja jej len chcem otvorit oci, ze na taketo veci sa neda pytat celoplosne, nikto nepovie svoje know how na podnikanie, musi si to sama pozistitovat, obehat

jeennyv
15. jún 2015

@ers89 toto je velmi vseobecna otazka...relevantne sa na nu odpovedat neda....vsade od sidliska k sidlisku su ine pomery...nenapisala ani lokalitu, ci nieco ine...prosto treba zmyslat realne....

esterba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimatr
autor
15. jún 2015

ja len som chcela ci niekto neotvaral predajnu aby mi povedal s vlastnej skusenosti, ja som obvolala vsetko mam aj zmluvu s freshom, budem mat fresh predajnu ale nevedeli mi povedat za kolko musim objednat prvy zavoz na predajnu 400 m2 tak preto som sa pytala tu, a zariadenie tiez mam viac ponuk a kazdy inac hovori, chcela som len skusenost pocut inych

regina22
15. jún 2015

veľa zdaru so splácaním hypo

mimatr
autor
15. jún 2015

@esterba ja len som chcela osobnu sklusenost kolko ma vyjde prvy zavoz ci je to 10 000 eur ci 20 000 eur ci 30 000 eur len to nic ine aby som si vedela urobit rozpocet mozme si aj sukromne popisat ak by vam to nevadilo

mimatr
autor
15. jún 2015

@regina22 ved preto som chcela vediet nejaku osobnu skusenost lebo to nie je sranda

esterba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimatr
autor
15. jún 2015

Dakujem Vam vsetkym za vas cas a ochotu sice ste mi nepomohli ale taky sme my ludia 🙂 pekny zvysok vecera Vam prajem

luslus
15. jún 2015

my sme mali predajnu asi 20m2, zariadenie neviem kolko ta vyjde lebo to sme tam uz mali...ale potraviny ta vyjdu dost, to sa ani nezda, my sme chodili na nakup do rakuska plne auto a zmestilo sa to do par policiek. cca tych 10 000 to bolo na zaciatok. takze u teba to bude ooovela viac. a prijmy sme mali rovnake vydavkom preto sme s tym skoncili.

ers89
15. jún 2015

ja nerozumiem, keď jej neviete poradiť a hlavne odpovedať na otázku, načo také odrádzacie a negatívne komenty...presne pre takýto prístup ľudia zarábajú za minimálnu mzdu, lebo nie sú ochotní nič riskovať, radšeej klasika minimálna mzda a potom plakať... ale táto debata nie je o tom, ale ani o tom, že tu budete písať, že sa má učiť, alebo má veľa peňazí nech ide do toho... to by sme asi chceli veľa, keby niekto v dnešnej dobe nežistne pomohol alebo poradil...

mimatr
autor
15. jún 2015

@luslus Dakujem aspon jedna rozumna sa tu nasla, ste zlata 🙂

luslus
15. jún 2015

@mimatr neni zac. inak mozno bol ten obchod aj kusok vacsi. ale odkupil ho od nas jeden pan, ktory do toho investoval velke prachy, ma asi 2-3krat vyssie prijmy ale zas da do toho aj viac penazi

patinka
15. jún 2015

Boze zeny,vy ste jej nalozili.......mimatr:ja mam predajnu z darcekmi,vidiecky styl 5 rokov,cca 80 m2,no a mozem ti povedat ze to nie je jednoduche zijeme hlavne z vianoc a veru netrufla by som si otvorit nic co je ,,spotrebne,,nemozem to zabalit do skladu do buducej sezony.....otvorenie ma stalo cca 10.000 eur a teraz si uz mozem dovolit predavacku,je pravda ze ak nemas skusenosti moze to byt pre teba velke susto,vsetkozavisi od lokality,kúpyschopnosti obyvatelstva a vela dalsich veci ......a tu by som nehladala pomoc ,max.oblecko pre babo🙂to je bohuzial fakt,sice smutny ale je to tak.drzim palce ak ti nechyba chut a peniaze🙂a chces sa pohnut v zivote dalej tak sa nevzdavaj!

mimatr
autor
15. jún 2015

@patinka Dakujem 🙂