Koniec pracovneho pomeru - PN alebo ÚP?

liaka
27. apr 2019

Baby poradte mi. 30.4 mi konci pracovny pomer a ja velmi rozmyslam uz od 1.5 nenastupit. Co je lepsie? Ist na PN alebo na podporu? Ci je to jedno co vyuzijem prve? Narok na podporu mam.

violetta01
27. apr 2019

@liaka ked mate narok na podporu a chcete byt nejaky cas doma, je to lepsie riesenie ako byt na pnke a vybavovat si od lekara vychadzky von, moze vas dojst skontrolovat socialka.

bleblu
27. apr 2019

Ak ti 30.04.konci pracovny pomer, tak 1.5. nemusis uz nikam nastupovat 😉

candii
27. apr 2019

Nerozumiem. Však 30.4. končí pracovný pomer, tak už nemáš kam nastúpiť 🤔

evittam
27. apr 2019

Na PN mas narok len do 7dni od skončenia PP.
@liaka
A teda tiež by ma zaujímalo kam chces nastúpiť 1.5.ked 30.4.ti konci PP? Na PN chces ist s čím ked si evidentne zdravá?

liaka
autor
27. apr 2019

@evittam No to je tak, ze v robote nevedia, ze nechcem nastúpiť, pocitaju so mnou aj dalej. Ale este mi nedali zmluvu na podpis, na buduci tyzden mi ju ma priniest. Len v robote to je cim dalej horsie. Kazdy odchádza, nechcu nam urobit ani jeden odpis na nepredane vyrobky za ktore mi nemozeme ze sa nepredali. A dnes mi oznamil veduci, ze musime zaplatit manko 700 eur a zas je o 2 dni dalsia inventura a zas nam neurobili odpisy a zas nam daju manko platit. Zato sa chcem zachovat ako sa chcem...

evittam
27. apr 2019

@liaka Tak nepodpíses zmluvu a nenastúpis. Len pozor na to co mas v zmluve ohladne manka a podobne.

liaka
autor
28. apr 2019

@evittam hmotnú zodpovednosť som podpisala, ale oni nam chcu manko strhavat z funkčného a ja som citala, ze z vyplaty bez suhlasu sa nemoze strhavat manko. A v zmluve som sa nezaviazala z vyplaty platit, len zaplatit. Zas sa bojim, ze ked viac nepridem strhnu mi z vyplaty dost velku ciastku. Vsetko bolo dokonale pokym novy riaditeľ s novymi pravidlami neprišiel

liaka
autor
30. apr 2019

@evittam skoncila som pracovny pomer. Ked pojdem na PN suvisi moja choroba s pracou, mam dovod, tak mam narok do 7 dni, resp. Som v tej ochrannej dobe, ale ked to vyuzijem naproklad az na stvrty den, tak kto mi zaplati za tie dni zdravotnu a tak? Viete mi prosim poradit?

evittam
30. apr 2019

@liaka ZP platis sama za tie 3dni. Alebo teda ak sa ti chce riešiť "ceremonie" okolo papierovaciek kvoli par Eur tak sa môžeš evidovat ako nezamestnana.

liaka
autor
1. máj 2019

@evittam ďakujem ti veľmi pekne. A posledná otazka. Sorry, ale ja som fakt este nebola PN ani na urade prace. Podla teba sa mi financne oplati skor ist najprv na PN alebo rovno na podporu? Plat som mavala iba minimalku 524 eur v hrubom a on januara 640 v hrubom. Ďakujem, si fakt zlata

evittam
1. máj 2019

@liaka Ked chces dlhsie peniaze a neplánujes sa zamestnat tak najskôr PN a potom podpora.

liaka
autor
1. máj 2019

@evittam ďakujem fakt velmi

evittam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evittam
1. máj 2019

@liaka Za malo.

sonah
14. máj 2019

@evittam ahoj videla som ze sa rozumieš veciam ako postupovat pri vypovedi atd .prosim ta mam otazku,chcem dat vypoved dohodou rsp.dohoda o sk.pp .ani viem ze mi to najskor musia schvalit.moja otazka znie možem ist na up s tym ze nechcem byt evidovana len sa chcem dat na predlzenu neplatenu rodicovsku do 6rokov veku dietata,nakolko narok na podporu nemam.
Bola som na neplatenej predlženej aj pred pracou a ci sa na nu možem vratit ??dik

evittam
14. máj 2019

@sonah UPSVaR nemá nic spoločné s neplatenou predlzenou RD. Staci sa prihlásiť na ZP ako osoba starajuca sa o dieta do 6 rokov. Ale dieta nesmie chodiť do škôlky na viac ako 4h-vid ZP