Mám nárok na dovolenku po rodičovskej dovolenke?

Dobrý deň,

v oktobri uplynú 3 roky od nástupu na materskú dovolenku. chcela by som sa opýtať, berie sa toto obdobie alebo posledný rok za odpracované obdobie a môžem nakoľko mám problémy so zamestnávateľom narok na dovolenku a teda začať s čerpaním? podotykam pred nástupom na materskú som si vyčerpala celu dovolenku. Len neviem že či za tento rok to som už poberala rodičovskú dávku mi vzniká nárok na dovolenku.

dakujem za postrehy
Strana
z29
Dole
PredošláStrana
z29
Ďalšia
majusqa77
7. apr 2017
@martuska2 preco?
evittam
7. apr 2017
@martuska2 Nič nemusíš. Platí čo napísala @majusqa77.😉
majusqa77
7. apr 2017
@mravvcek plati to, co je napisane vyssie. treba zrusit rd, oznamit zamestnavatelovi navrat do prace a po papierovom nastupe sa moze ist na PN. len pozor, ked, treba dat pred/pri nastupe aj info o dalsom tehotenstve, nech si chranena osoba
takyna
10. máj 2017
Prosim o radu naroku na dovolenku, materska bola od 9.6.2014-11.1.2015 od 12.1.2015-4.6.2017 rodicovsk, kolko mi vysiel narok na dovolenku za ktory rok a pripadne skratenie?
dakujem za kazdu radu
magduska12
31. máj 2017
@zalka ahoj, pred nedávnom si mi tu poradila ohľadom dovolenky... chcem sa spýtať, do kedy treba vyčerpať starú dovolenku po rodičovskej dovolenke? je to nejako časovo ohraničené? ďakujem 🙂
zalka
31. máj 2017
@magduska12 no ideálne hned ... resp. do konca roka aby bola vyčerpaná, už sa nemôže preniesť iba vprípade PN ... napríklad. aby potom neprepadla
Strana
z29
PredošláStrana
z29
Ďalšia