Mám nárok na zmenu pracovnej doby?

barca25
2. sep 2013

😒 mamicky,prosim poradite&, chcem nastupit naspat do prace kde mam TPP ale koli skolke a detom nedokazem robit do 17,30hodiny( prac.dobu mam od 9:00 do17,30-18:00) nakolko skolka je len do 16tej.. ....mozu zamestnavatelia napadnut zmluvu a dat vypoved alebo mame nejaky zakon ohladom zmeny prac.doby pokial matka s detmi nedokaze splnit prac.dobu na zmluve...dakujeeeem

bodka13
3. sep 2013

ak si samoživiteľka (rozvedená,alebo slobodná mamička) tak podľa zákonníka práce áno ..nedá sa prejsť na pohyblivý pracovný as - že by si robila od 7 do 15:30 ?

simca06022011
3. sep 2013

zalezi to od typu prace, ak zamestnavatel ma prevadzku v tom case, tak asi nie, ked tak skrateny uvazok skor dohodnes.

laylaba
3. okt 2013

Ahoj mile mamicky, potrebujem radu 🙂 som v 6 tt 🙂 pracujem na recepcii na TPP 15-hodinova pracovna doba na kratky a dlhy tyzden. Nemam vazne zdravotne problemy, akurat co mi rano nechuti jest, obcas mam nutkanie na zvracanie, citim sa unavena a stale by som spala, nemam naladu, zacinaju ma pobolievat krize. Mam narok za znizenie pracovnej doby? Dakujem 🙂 🙂

bublinaaa1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz