Maródka od obvodnej verzus od gynekológa

dedinka123
23. apr 2015

Neviete mi poradiť, či je lepšie sa dať vypísať na pn-ku od obvodnej lekárky alebo gynekológa? Nemám žiadne ťažkosti, ale mám prácu, ktorú určite nebudem môcť vykonávať do nástupu na materskú.

petulda333
25. apr 2015

@mihula tak urcite ano lebo vies ze tvoje peniaze nejdu zbytocne!!!len tak pre lenivu maminu!!nechapem tvoj postoj...keby ja alebo autorka temy sme boli zeny co maju x deti a v zivote nerobili tak berem je to vyuzivanie!!ale my sme pracovali a teraz nemozme!!nie ze nechceme!!pochop uz konecne

mihula
25. apr 2015

@petulda333 prepac nepoznam ta a ani autorku prispevku.Stacil mi len Vaš postoj k tomuto problemu a k celemu systemu na slovensku

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petulda333
25. apr 2015

@fidka79 ja som pracovat chcela uz len kvoli financiam ale v praci dviham 8hodin denne krabice o vahe 20-30kil...prekladam ich a dr mi hned povedala ze to nesmiem...a v praci mi inu pracu neponukli lebo ina tam ani nie je tak som sla na pn ale mozrs si byt ista ze robit by som sla!!lebo ten rozdiel medzi vyplatou a pn nam v rodine chybaju a doma mi to lezie na nervy...tyzden po nastupe na pn zrejme zo stresu sa pridruzili aj zdr.problemy a bola som dvakrat v nemocnici...takze som doma..cakam vytuzene dieta a nechcem on prist..nic viac v tom nie je

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petulda333
25. apr 2015

@fidka79 z prace...kedze mi tam bolo oznamene ze bud pn alebo vyhadzov a mala som sa rozhodnut a tym ze som sla na pn sa nam prijem znizil o 150€ a to je pre nas dost vela a plus este aj stres pred svadbou...

petulda333
25. apr 2015

@fidka79 mne len dr povedala ze to moze byt z toho..lebo som pri nej bola a povedala co bolo v praci atd...ja som to brala ako normal v tehu a ona ze sa to zhorsilo tym stresom

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petulda333
25. apr 2015

@fidka79 pre tvoju info o tehu sme sa pokusali lebo priatel ma problem ktory sa mu moze hocikedy zhorsit a jrozi ze skonci na voziku a nebude moct mat deti tak sme skusali...ja som myslela ze budem pracovat kym sa da...pracujem v skladoch kde jedna krabica ma cca 20kil a v nasom meste mi inu pracu dat nevedeli...jedine v inom meste...ja nepochopim o co vam ide to teraz nemame mat deti aby sme necucali stat??ja pracujem vkuse od skoly a teraz prvykrat marodujem...prvykrat!!!!!a nemyslim si ze niekoho vyuzivam...nie som z tych ze budem radsej na riti sediet ale to dieta je vytuzrne a hrozi ze aj poslefne tak rafsej budem doma jak riskovat ze ho stratim!!!

petulda333
25. apr 2015

@fidka79 nie som citliva len ma uraza ak niekto povie ze vyuzivam stst...keby som mala x deti a nikdy nepracovala berem ale to nie je moj pripaf...ja neviem z coho som mala a mam problemy nie som lekar ale dvakrat lezat po cca 10dni v nemocke som asi nebola len tak zo srandy

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz