Máte skúsenosti s pracovnou agentúrou Otto?

linkabo
26. sep 2019

Zdravim máte niekto skusenosti s touto agentúrou?pracovali ste cez ňu v zahranici?

kikina38
26. sep 2019

@linkabo ano ja 2 roky konkrétne v Holandsku

marilin51
26. sep 2019

Ja tiež v Holandsku. Ale spokojná som teda nebola :D

linkabo
autor
26. sep 2019

Mam odist v sobotu a som trošku v strese po čítaní recenzii

marilin51
26. sep 2019

@linkabo a kam ideš? Akože takto, ja som bola vtedy veeľmi mladá a neskúsená, možno som si mala viac pozisťovať. Išla som s priateľom, bolo povedané, že budeme v sklade. Realita bola výrobňa bicyklov. Ocitla som sa na linke, kde som bola široko ďaleko jediná žena :D a deň pred odchodom sa mi dostal do ruky papier, z ktorého som zistila, že plat tam majú podľa veku. Keďže sme boli obaja mladí, veľká výhra to nebola. Ale čo sa týka samotnej firmy, kde sme pracovali, na tú nemôžem zlé slovo povedať. Ľudia boli milí, ochotní, pracovali s nami aj ľudia s vyššou pozíciou a nemali problém pomôcť keď sa nestíhalo. Nikto nekričal ani nenaháňal. Akonáhle odbilo na prestávku, priam nás vyhnali preč od linky. Dokonca, pán najvyšší si ma zavolal k sebe a opýtal sa ma, či mi nie je tá práca ako žene ťažká a či nechcem niečo iné robiť. Akurát sa robilo vtedy 9 hod. Neostali sme tam však dlho. Vyplatené ale všetko bolo v pohode.

kikina38
26. sep 2019

@linkabo v agentúre otto to máš o šťastí..podľa to kam sa dostaneš.. kde ko konkrétne ideš? ja som bola veľmi spokojná rok som pracovala vo firme s oblečením robota úplne top ľahká aj plat slušný potom firma rusila zmluvu s agentúrou tak nás poprepustali ale hneď som sa do druhej firmy s elektronikou a tiež som bola veľmi spokojná robota ešte ľahšia ako predtým plat lepší kolektív super .. bohužiaľ som musela z rodinných dôvodov odísť keby som nemusela ostala by som lebo mi bol ponúknutý kontrakt priamo s firmou no žiaľ.. ale počula som aj dosť ľudí čo sa sťažovali ze ich hádžu z firmy do firmy nemali stálu robotu stály príjem ale keď sa ukážeš ze vieš robiť a budeš do tej roboty naozaj aj chodiť tak firma si ťa bude volať a budeš mať stálu robotu.. sú tak aj dobre firmy zo super robotou no sú tam aj zle ťažké roboty .. fakt je to o šťastí kam sa dostaneš.. keby nemám malu vrátila by som sa určite veľa krát mi písal šéf z holandska či nechcem prísť...

katka___2005
26. sep 2019

myslim si ze nemate sancu vyhrat oskara

linkabo
autor
26. sep 2019

Ide o pracu vo fabrike s bielizňou pre restauracie, nemocnice.Je to Utrecht.
Ďakujem za všetky vaše reakcie 🙂Dúfam že negativne recenzie ,ktoré som čítala na nete sa nepotvrdia🙂

modrykoniicek
26. sep 2019

Otto 🙂 super agentúra.Pýtali odomňa peniaze, vyhrážali sa.Nič som im nedala.Nútili ženy pracovať v bolestiach.Šikanovali za normu ktorá bola niekedy nesplniteľná.Niektorý prišli a hneď ich poslali aj domov.Jednému chalanovy za 3 mesiace vyplatili 80€.Na cca 200 ľudí 2 funkčné práčky.Robilo sa od 3 rána s tým, že musíš vstať o 1 aby si stihla transport.Nikoho nezaujíma, či ti je zle, že potrebuješ ísť na Sk na pohreb, že máš krvavé nohy.Odrbávali na peniazoch, zapisovali dopravné nehody ľuďom ktorý ani nejazdili.Robilo sa aj 7 dní vkuse.Aj od 14:00 do 1:00 domov sme došli o pol 3 ráno... raz nás skoro nechali nocovať pred firmou.Je tam vekovka.Robila som pre nich 3 mesiace.Všade poliaci a sú vždy zvýhodnení.🙂

modrykoniicek
26. sep 2019

Ale musím povedať, že Otto je loto... ja som robila pre Jumbo a nebola som spokojná.Nie všade je to tak.🙂

michsll
4. jan 2021

Má niekto skúsenosti s agentúrou WASIL,S.R.O

miska5321
21. júl 2021

Dobrý den prajem ma niekto skusenosti s firmou Wasil ?

andreavackova123
16. sep 2021

Ahojte má niekto skúsenosti s firmou Wasil.s.r.o práca skladník v Nemecku , ak ano napíšte sem prosím