Odmeny v sociálnych službách

8. okt 2021

Prosím vás ohladne odmien v socialnych sluzbach,to kazdy ma dostat 500 e alebo zamestnavatel si sam urci kolko da odmenu.

martina123s
8. okt 2021

Je to 500€ v hrubom a myslím, ze zamestnávateľ moze urcit vysku...aj ked na druhej strane si myslim, ze pokial ste odpracovali cele obdobie, tak by to malo byt tych 500€ v hrubom

autor
8. okt 2021

@martina123s lebo sme to dostali a iba 100 a kolegyne,ktore maju vyssiu funkciu tak 200

veronikaszabova
8. okt 2021

Moja mama dostala 500€ v hrubom. Pracuje pod Cervenym krizom. Vsetci dostali rovnako

autor
8. okt 2021

@veronikaszabova a kedy to dostali uz v septembri?

veronikaszabova
8. okt 2021

Neviem, ci uz ma na ucte, vravela mi, ze podpisovali papier o odmenach

majamat
8. okt 2021

my sme dostali okolo 400e, co malo byt po zdaneni, ale zaujimav je, ez nam to opat zdanili v tejto vyplate, cize sme dostali nizsiu vyplatu

autor
8. okt 2021

@majamat kde pracujete,?

simona24
8. okt 2021

U nás každý dostal 500 eur v hrubom, po zdanení a zaplatení všetkých odvodov to bolo len okolo 300 EUR.

autor
8. okt 2021

@simona24 a kde pracujete? Ja v detskom domove

simona24
10. okt 2021

V domove dôchodcov

majamat
10. okt 2021

v domove dochodcov, preco?

autor
10. okt 2021

@majamat no ze ci je rozdiel domovy dochodcov a detsky domov....ci sa vyska odmeny lisi

autor
10. okt 2021

Nam dali iba 100 e

majamat
10. okt 2021

je to sila, cos a robi. my sme teda na tom este dobre. no aj tak, netusim preco to amme 2x zdanene.
vy ste tam aj mali covid? my sme teda mali, 2x a bolo to tvrde. co sa tyka stavu nasich dochodcov, nebolo to jednoduche, ale zazila som aj podobne chripkove obdobia, kedy dokonca zomrelo viac ludi u nas ako na covid, no rozdiel bol v tom, ze vtedy sa nerobili take opatrenia, ako sa robia teraz. cize teraz bolo ovela viac roboty, ako pri takej chripkovej epidemii. navyse za posledne roky pribuda neskutocne mnozstvo dokumentacie, to myslim nie koli covidu,a le vseobecne, no aj vdaka covidu sme mali dalsie tlaciva na vypisovanie.

autor
10. okt 2021

@majamat ano mali sme tam covid

majamat
10. okt 2021

a u vas to ako prebiehalo? nemam skusenosti, lebo zeda robim s dochodcami

autor
10. okt 2021

@majamat Akoze iba deti mali karantenu,my sme sa striedali,ale nuseli sme chodit v praci v respiratoroch

majamat
10. okt 2021

och, no my sme boli riadne v overaloch,respiratory a stity. a deti to ako zvladali? predpokladam, ze ste teda mali pozitivne dieta. aky mali priebeh? a persinal ako? u nas ked to bolo 1x - na hesen, pred rokom, polovica personalu postupne pozitivna. na jar ked sme mali civid, uz sme mali imunitu. uz bolo len par pozitivnych s personalu. 2x pozitivnych sme mali len zopar, aj to vacsinou bezpriznakovi