OTTO work force agentúra

ria980
28. apr 2023

Zdravím chystám sa pracovne do zahraničia zaujíma ma či má niektorá z vás skúsenosti s agentúrou Ottoworkforce alebo s nejakou inou agentúrou na ktorú je spolah . Ďakujem

bessie12
28. apr 2023

@ria980 pracovala som cez nu na odporucanie kamaratky a bola som spokojna. Do akej krajiny chces ist ?

66bublinka66
29. apr 2023

@ria980 ja som cez nich bola v Holandsku ako študent cez leto ale bolo to pred 10r ale bola som spokojná

ria980
autor
29. apr 2023

@bessie12 do Holandska by som chcela ísť ale neviem sa rozhodnúť cez ktorú agentúru veľa zlých recenzií je na všetky a bohužiaľ tam nepoznám nikoho

agajka22
29. apr 2023

dcera je cez nu v holandsku a nestazuje sa pracu ma kazdy tyzden aj vyplacaju nacas v piatok ubytko interhotel nie je ale da sa a tato agentura ma auta ktore vozia do roboty ked bola ce agen.Robin dostala bycikel robota 11km , tak sa naslapala dost

ria980
autor
29. apr 2023

@agajka22 tak to je fajn a za ubytovanie je strahavaju týždenne či ako to je ? Lebo k tomu som sa nikde nedopracovala

agajka22
29. apr 2023

ano na ucet dostanes peniaze uz so stiahnutym ubytkom

diamondsspaces
29. apr 2023

Rovnaká práca, dve agentúry, z OTTO my vždy prišlo menej peňazí cca o 80-130€ keď chcete zmeniť prácu o tom ani počuť. Keď sa vyhrážate ,že odídete kvôli tomu, začnú sa oni 500E pokutov , ktorú nemôžu vymáhať lebo tie zmluvy sú väčšinou na dobu určitú. Ako tu firmu prevzali Číňania ,ci kto, je to tam čistý chaos. Skúste inú agentúru.

ria980
autor
29. apr 2023

@diamondsspaces ďakujem za názor ale fakt neviem akú inú agentúru keď skoro všetky pýtajú 300€ poplatok ešte pred nástupom a nikto ani nevie za čo vlastne

bessie12
29. apr 2023

@ria980 ja som platila poplatok 150€, ale to bola uplne ina agentura. Tam mi islo, aby som sa do NL dostala a neskor som zmenila agenturu za tu OTTO. Problem som nemala ziadny. To bola prva agentura, v ktorej som normalne zarobila. Vyplaty som mala kazdy tyzden. Ludia celkom v pohode az na par jedincov, ale to je vsade tak. Ked som isla do OTTO, tak ziadne poplatky som neplatila, za co som bola rada. A kedze som uz v tej dobe bola v NL, tak presun na ine miesto mi vybavili oni.
@diamondsspaces mne sa nicim nevyhrazali. Proste som odisla, napisala som im email, ze odchadzam z toho a toho dovodu, ale to bolo pred takmer 6 rokmi. Jedno co odo mna vymahali bol poplatok za byvanie, ktory ale nemali pravo vymahat, pretoze som bola ich vinou bez prace niekolko dni. A aj kvoli tomu som vlastne odisla. Inak som s nimi ziaden problem nemala.

ria980
autor
29. apr 2023

@bessie12 oki ďakujem vyskúšam a asi to bude hop alebo trop ako aj každá agentúra

bessie12
29. apr 2023

@ria980 vyskúšaj a uvidíš ako ti bude vyhovovať. Keď nie ta agentúra, tak bude iná.

diamondsspaces
29. apr 2023

@ria980 napíšte mi správu, dobre agentúry sa nedávajú verejne ;)

bessie12
29. apr 2023

@diamondsspaces tak to som zvedava aké to su dobre agentury 🤔

plaveca
5. júl 2023

Ahojte, chcela by som vycestovať do Holandska cez agentúru Otto, ale nemám parťáčku, ísť sama nemám odvahu. Nemá niekto záujem sa ku mne pridať vek tak cca 40-50

anna1992
10. aug 2023

@ria980 ako si dopadla? Aj manžel chce ísť do Holandska cez Otto. Vdaka

marekjackson
14. aug 2023

Ahojte idem pracovať cez Otto do mesta Oirschot, neviete nahodou ako tam je, ďakujem

simaa87
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petulka67
4. feb 2024

@plaveca ahoj, išla si do toho Holandska?