Podmienkou pozvania na pohovor je Europass CV

20. máj 2022

Ahojte, je tu niekto, kto nedávno vytváral životopis vo formáte Europass? Prešla som si nekonečné množstvo stránok, vyplnila CV a na konci zistila, že buď zaň treba platiť alebo ide o registráciu cez web. Vo Worde takú šablónu nemám. Stiahla som si z jednej stránky, ale pri pridávaní údajov navyše zmiznú riadky pod tým, čiže sa nedajú tie dve strany rozšíriť, jednoducho to nepustí. Už som skúšala aj skopírovať, ale poposúva sa to kvôli tomu symbolu. Čo robím zle? Poraďte... Náhodou
niekto takýto životopis uložený alebo kde ho nájdem. Sedím nad tým už tretí deň.
Ďakujem a pošlem ❤️.

a_alexandra_a
20. máj 2022

Veď sa zaregistruj na europa.eu a tam si vytvor CV europass ... či aký je s tým problém?

veselo_neveselo
20. máj 2022

Tak hlavne: jediny spravny sposob ako na Europass CV je cez stranky EU:
https://europa.eu/europass/

Tam za to nemusis ani nic platit, aj si to mozes downloadnut ako chces, myslim vo viacerych formatoch.

linibini
20. máj 2022

https://www.istp.sk/europsky-zivotopis
no skús možno i tu 🙂, je to portál internetový sprievodca trhom práce

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
linibini
20. máj 2022

a keď si ho vyplníš na stránke istp a dáš náhľad - stiahneš k sebe do pc... veď nebude nikde na nete? či?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lejusinka
20. máj 2022

Tak ak je to sikana podla teba a nechces to robit tak naco ides do takej firmy na pohovor?

melanta
20. máj 2022

Ja sa živím ako headhunter, príde mi veľmi zvláštne, že niekto vyžaduje CV v tomto formáte. Za mňa je to jeden z najhorších formátov. Zaujímalo by ma, aká je to pozícia a spoločnosť a dôvod. Osobne by som sa ako kandidát na to pýtala na pohovore, zaujímalo by ma to.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janai1
20. máj 2022

Však keď si ho vytvoríš na europa.eu tak nie je verejný 🤔

a_alexandra_a
20. máj 2022

Tak ak podmienka vyplnenia životopisu vo formáte europass je pre teba počiatok budúcej šikany a vyplnenie životopisu ťa stálo "strašne veľa času a energie", budeš kolegyňa ako lusk. Sen každého zamestnávateľa 🙂

linibini
20. máj 2022

ZŠ - to by možno vysvetľovalo, prečo trvá na tomto formáte životopisu - zverejňuje zrejme ponuku na istp, ale veď predsa nebude to nikde verejné, ak len vyplníš formulár, dáš si náhľad a ten stiahneš k sebe do pc a vytlačíš, hotovo. Nikde sa neregistruješ, nič na stránke neukladáš.

autor
20. máj 2022

Ďakujem za odpovede.

sashabb
20. máj 2022

Autorka, diskusiu si dala anonymne, nechápem preto, prečo to mazanie tvojich príspevkov. Skvelo sa tak číta diskusia, keď sú všetky odpovede vymazané 😖

rawmamka
20. máj 2022

@sashabb To je štýl a lá použi a zahoď 😒.