Pohovor na pozíciu Asistent Orange Doma

hu3hu3
15. apr 2018

Baby, idem na pohovor na poziciu Asistent Orange Doma.
Náplňou práce sú tieto aktivity:
- verifikácia, validácia a zadávanie údajov
- komunikácia s klientmi spoločnosti ktorí kontaktujú zákaznícku linku našej spoločnosti
- telefonická verifikácia zákazníkov - kontrola údajov zadaných našimi marketérmi
- zodpovednosť za korektne zadané informácie do interných systemov
- asistentské práce rôzneho charakteru na základe zadania nadriadených..

Baby podla vas budem aj obvolavat zakaznikov a ponukat im sluzby. Dakujeem

kvetulienka253
15. apr 2018

Ano

mimi27712
15. apr 2018

Podľa mna nie, skôr mi to príde ako linka pre zákazníkov, ktorí majú OD a volajú, keď majú napr nejaký problém

siska53
15. apr 2018

@hu3hu3 takto to nevyzera na predaj.. To robia operatori a tam.je uplne iny nazov pozicie..

siska53
15. apr 2018

@hu3hu3 pripada mi to skor ako pozicia,na ktoru som sa ja pred vyse 3rokmi hlasila do T-comu.. A tam.predaj nemal byt ziaden..na to boli ini - podomovi predajcovia alebo operatori..

tictactoe
15. apr 2018

Bola som na takomto pohovore par rokov dozadu a tam mi povedali ze budem okrem svojich asistentskych povinnosti robit aj predaj na predajni,nie telefonicky.

egrade
15. apr 2018

Mas tam napisane: komunikácia s klientmi spoločnosti ktorí kontaktujú zákaznícku linku našej spoločnosti .... podla mna je to pozicia operatora infolinky, neboooj, nebudes musiet nic predavat 🙂 Je tam uvedena aj verifikacia a kontrola udajov, ale to by malo byt tiez cielene na UZ zakaznikov. Kazdopadne sa nestresuj, vyskusaj a uvidis 🙂

siska53
16. apr 2018

@hu3hu3 segra robi na expert linke operatorku,ale oni maju nazov pozicie uplne iny.. Skor ide o tu asistenciu pre podomovych predajcov.. Sak chod na pohovor a popytaj sa.. A vzdy je skusobna doba..za to nic nedas..

itaka
5. apr 2019

Chodia zamestnanci orange na povinne skolenia,respektive kolko?