Pohovor v záložni Breva

intelcore
19. feb 2015

Ahojte baby. Boli ste uz niektorá na pohovore v tejto zalozni? Pracovali ste v tejto zalozni niekto? Mala by som par otazok 🙂

juliailuj
15. mar 2016

to by aj mňa zaujímalo:D

natt750
25. aug 2016

@juliailuj ja 🙂

poleva
26. aug 2016

@natt750 ahoj mozes popisat viac?DAKUJEM AJ DO SPRAVY ak ti to nerobi problem

natt750
26. aug 2016

@poleva kľudne napíš správu. 🙂

adyna3
23. sep 2016

@natt750 ahoj velmi by ma zaujimsla tvoja skusenost s bracoz v zalozni breva dakujem

vrabcek15
7. jan 2020

Ahojte oživujem diskusiu..Máte prosím Vás niekto skúsenosť s prácou v záložni Breva. Budem veľmi povďačná za každé info

beatris0777
4. feb 2020

Dobrý deň prajem, aj mňa by zaujímala skúsenosť s prácou v záložni Breva. Ak niektorá môžte prosím do správy, ďakujem

zuz767
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petronels
25. aug 2020

Čaute, prosím dajte mi vedieť, ako je to s prácou v záložni...plat, pohovor, školenia, atď.... ďakujem mooooc

reneesme
16. okt 2020

Takže poviem Vám ako to naozaj v tejto firme je. Som rada že už nerobím v tejto hnusnej firme. Robila som tam cca 3 roky. A už nikdy viac. Čo sa týka jednanie tejto firmy so zamestnancami je to 0 bodov. Žiadne poďakovanie, žiadne väčšie uznanie neočakávajte.Jedine čo môžete čakať je nepríjemnosť a pokarhanie za všetko.
V Breve to chodí tak, že zopár ľudí ( bonzáci) ja ich volám tak. Ktorý skáču tak ako firma povie tak i sa darí. Donášanie na kolegov často až okaté podlizovanie šéfovi a manažérom. Z toho mi je najviac na grc.
Čo sa týka pracovného miesta, Breva uvádza že máte stabilné pracovné miesto. Ale ja Vás z toho vyvediem, je to fajn klamstvo. Od kedy som robila v tejto firme vystriedalo sa tam nespočetne veľa zamestancou. Každý týždeň pohovor a každý druhý týždeň nový kolega. Ani neviete s kým robtíe a zákazníci tý sa stále čudujú že prečo sa to stále mení No preto, lebo ten kto nevyhovuje letí.
Ako darček k svojmu 3 roku vo firme som dostala minútovú výpoveď so slovami "firma sa takto rozhodla" žiadne Ďakujeme nič. Proste výpoveď.. Jeden deň prídete a ešte v ten deň poobede letíte von.
Neáte teplé miestečko kým nerobíte bonzáka a PATOlízača ako podaktorý však NR, BA a RS. Nikdy neviete kedy letíte a kedy máte posledný deň v práci. Príde to ako jasný blesk z neba so slovami "firma sa rozhodla".
Takže ak môžte ušetrite sa takéhoto sklamania a túto firmu obchádzajte na milión svetelných rokov. Ak by som vedela že takto dopadnem, tak by som tam nikdy v živote nevkročila.

lubika010240
17. okt 2020

@reneesme presne tak to je tiež som tam pracovala,aj dobre výsledky som mala a jedného dňa po pól roku že vyhadzov firma sa rozhodla a pri tomto vedúcom čom som mala ja každú chvilku sa ľudia menili lebo mu nikto nevyhovoval len taký čo mali zle výsledky a takých tiež vyhodili lebo zasa mal zle výsledky,takze tam to nieje dobre ani či si dobrá či zlá a vždy len na chvilku práca a kolegovia jedna veľká katastrofa s týmto som sa predtým nikdy nestretla taká faloš a zákernosť a do placu mi bolo pri každom dni ísť do prace a to ja som dosť tvrdá a jedno fuj na celu brevu len tolko a nikdy viac nič podobne

lubika010240
17. okt 2020

A Ba a Rs najhoršie nech ste kde kolvek aj keď sa nestretnete tak viete letieť vďaka ním total hajzlici

gabi000
17. okt 2020

@lubika010240 mozem sa spytat, ten plat ktory uvadzaju je pravdivy? A ako moze len tak dat vypoved, nepracuje sa na dobu urcitu? Dakujem

lubika010240
18. okt 2020

@gabi000 áno je taký plat ale nie vždy musí byt keď urobíte chybu v zlate tak môžte prísť o dosť peňazí ,mne sa nestalo ale stalo sa aj tým najskúsenejším a verte mi nestoja tie nervy za to a áno na určitú ale tam vás vyhodia z minuty na minútu a neviete za čo a ľudia sú tam ako na pase take striedanie malo kto tam je dlhšie .ked chcete vyskúšajte a dáte to druhým za pravdu čo tu píšu .najhorsia práca asi čo môže byt

gabi000
18. okt 2020

@lubika010240 verím vám, naozaj často vidím inzeráty od Breva

miriam1181
7. feb 2021

Takže moji milí, ak vam mozem poradit, tejto zalozni sa oblúkom vyhýbajte! Nemiestne, osobné a nezmyselné otazky na pohovore - mimochodom, na pohovor cakate v radoch spolu s ostatnymi uchadzacmi (najlepsie riesenie, ako sa nakazit v tejto covid situacii). Ako sa spomína v jednom internetovom clanku (parafrazujem): zalozna posobi ako nevkusne zariadená cinska restauracia 😂😂...a to nie je vsetko...nalakaju vas na sladke recicky a potom vas nemilosrdne vykopnú. Osud mnohých, bohuzial...okrem ineho si staci vsimnut sexistický podton reklám, ktore tato nevkusná spolocnost produkuje...hm, je to na zamyslenie 🤔...usetrite si vas drahocenny cas a skutocne sa vyhybajte pohovorom v tejto zalozni..falošní ludia v tomto pajzli su bonusom 👍

magia22
24. feb 2021

@miriam1181 ahoj a v ktorom meste?

aalliyah
29. okt 2021

@reneesme mozes mi napisat?

aalliyah
30. okt 2021

@reneesme mozme popisat ?

marion09
22. júl 2022

@reneesme presne tak!mam to vyskusane na vlastnej kozi

marion09
22. júl 2022

@lubika010240 pises mi "z duse",moja veduca si myslela ze je majsterka sveta,kazdeho kto nebol v praci ohovarala a zo zakaznikov sa po ich odchode vysmievala

levandu
23. aug 2022

Dobrý deň, ja sa tiež chcem informovať ohľadom práce v záložni.

levandu
23. aug 2022

ak máte niekto skúsenosti prosím, napíšte mi. Ja mám len negatívne.

petronela415
4. jan 2023

Ako je to platovo ,na vychode,prosim vas?