Práca finančného poradcu

20nina14
2. feb 2017

Ahojte baby, konci mi RP a do roboty sa nechcem vratit kvoli kolektivu a nemal by mi kto dieta vyzdvihnut zo skolky. Dostala som ponuku pracovat ako financny poradca vo Fincentrume. Ked mi znamy vypraval o tom bolo to zaujimave, ziskal si vela znamosti a ma skusenosti nove. Baby, tie ktore tak pracujete alebo ste pracovali napiste mi skusenosti. Dakujem krasne

mandy552
2. feb 2017

ono je to tak, ked vtacka lapaju, pekne mu spievaju. Ak si myslis, ze si ten typ, ktory vyvolava kamosom, klope susedom/cudzim na dvere a ponuka poistky alebo ine produkty, tak do toho chod. Ak nie si ten typ, tak sa do toho radsej ani nepustaj, aby si nebola sklamana 🙂

pribinak
2. feb 2017

prosim ta, toto nie je ziadna praca, to tak mozes robit popri zamestnani a svojim znamym prerobit nejake poistne zmluvy ci nieco v uveroch, ale to nie je praca, ktora ta bude normalne zivit

pohladaj si nieco ine

oli18
2. feb 2017

Cez víkendy budeš chodiť na povinné školenia, ktoré si sama zaplatíš. Ak budeš mať to šťastie, že ti niekto dá urobiť zmluvu, budeš od neho pýtať mená a čísla telef. jeho 5-tich známych, ktorým budeš volať a núkať produkty. Finančných poradcov je plno, v rodine aj 2-3-ja, takže sa nečuduj, ak neurobíš zmluvy ani spolužiačkam, či sesterniciam. Ak sa vieš vtieravo správať, ak ťa vyhodia dverami, vojdeš oknom, potom možno budeš úspešná.

domenicast
2. feb 2017

Nechcem Vam kazit vase predstavy , ale zivit sa tym da, len je to o tom , ze tak ako pracu kadernicky , predavacky, opatrovatelky , ... nemoze robit kazdy , takisto je to aj s financnym poradcom . Ide skor o to aku pevnu volu mate sa ucit o financiách a nakolko vam to pride zaujimave .. Mam kamaratky 28, 43, a jedna znama ktora ma skoro 60 a maju to ako HPP. Je mozne sa tym uzivit , len na slovensku su ludia skepticki, a radsej budu pracovat 40 rokov pre niekoho aby obetovali tvrdsiu drinu cca 2-3 roky.. Nie je to lahke , ja som s tym tiez zacinala , ale necitila som sa v tom ,, sebaisto,, tak som od financneho poradcu upustila , a dala som sa skor na zdravotnu pomoc, tiez je to o poradenstve, ponukani , ale bavi ma to , mam rada ked sa da ludom pomoct inak ako antibiotikami a podobne... Takze ak si to mozete dovolit tak do toho chodte , skuste to , a aspon nebudete lutovat . ,,Vykasli sa na to ,, je najlahsie povedat. Nechcem nikoho urazit samozrejme nemyslim to v zlom , ale mozno by sa vam po roku zacalo naozaj darit, mozno sa to aj na slovensku rozbehne, ale kedze vam par ludi poradi, ze sa mate na to vykaslat , tak to nikdy ani nezistite,... Moj nazor samozrejme .. Urobte ako myslite kazdopadne drzim palce 🙂 🙂 🙂

oli18
2. feb 2017

@domenicast Ja si myslím, že na Slovensku to už beží. Len konkurencia je veľká, preto sa ťažko hľadajú klienti. Každý už má svojho finančného poradcu. Dcéra, inak veľmi šikovná, to robila tiež asi 2 roky a vzdala to. To, čo napísala vyššie, sú jej skúsenosti.

evittam
2. feb 2017

@oli18 A nielen konkurencia ale už našťastie sú aj ľudia múdrejší a ťažko sa hľadajú tí hlúpi čo sa nechajú oblbnúť sladkými rečami agentami s teplou vodou.😉

domenicast
2. feb 2017

@oli18 ja viem , ja sa toho nezastavam ze je to super praca , ako som povedala tiez som to vzdala , ale su ludia ktorých tato oblast bavi .. Mna teda nie , ale poznam ludi co ano , tak by mohla byt niekedy skoda sa dat odradit zlymi skusenostami iných.. A to nenarazm iba na fin poradcu... 🙂

lorela
2. feb 2017

Ja som sa pred niekoľkými rokmi veru nechala "oblbnúť" na uzatvorenie poistky (nebudem bližšie konkretizovať) a asi väčšiu nerozvážnosť som v živote ani neurobila 😉. Vďakabohu mi o pár rokov končí a nikdy viac! A práve preto, že mi o pár rokov končí, agenti sa ku mne dobíjajú 😎 no otras 😅. Viem, že sa už na nič nedám nahovoriť. No ale iné som chcela; tých agentov sa pri mojej poistke veľa vystriedalo, zhruba každé 2 - 3 roky niekto iný. Preto usudzujem, že sa dlho pri tejto práci zotrvať nedá, a to hlavne z finančného a časového hľadiska.

dominika6
2. feb 2017

@20nina14 fincentrum,OVB,a všetky podobné firmy sú jedno a to isté..robota,ktroá sa dá robiť aj popri zamestnaní.MD,RD,nezamestnaní atd atd

belllinka
2. feb 2017

Velmi vtipné bolo, keď sa mi ozval spolužiak zo strednej školy (asi po16-tich rokoch), s ktorým som za celý život prehodila dokopy 5 slov a volá mi, že: "Poď na kávu, pokecáme." Keď som sa od iného spolužiaka dozvedala, že robí finančného poradcu v OVB, tak hneď bolo jasné koľká bije. 😂😂 Ja by som sa určite takto nestrápňovala.