Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Práca na dohodu a ďalšia materská

kubuliatko
2. jan 2013

ahojte. prosim vas o radu. som zamestnana v jednej firme pracovala som tam 2 roky ale zamestnavatel mi pocas materskej dal najavo ze uz so mnou po skonceni materskej nepocita. tak som si nasla pracu na dohodu. Moj prijem z dohody je od 100 € - 150 €.Planujeme druhe dieta a teraz neviem ci sa mi oplati pracovat aj nadalej na dohodu pretoze neviem z akeho prijmu sa mi bude vypocitavat materska davka. Ci z dohody alebo zo zmluvy? Pocas celej materskej som vo firme kde mam zmluvu neodrobila ani hodinu. len tam mam zmluvu na dobu neurcitu. Dakujem za radu

zalka
4. apr 2016

@sydney07 rado sa stalo

1054jana
4. apr 2016

@zalka.....čítam aký si radca 🙂 chcela by som sa opýtať ako by si riešila takýto prípad. Od polky mája 2016 idem na MD - som zamestnaná vo firme na dobu neurčitú , pred skončením alebo po skončení by chcel ísť na MD manžel, ja sa musím z RD odhlasiť a následne predpokladam by som mala nastúpiť do zamestnania - lenže ja nechcem nastúpiť a nechcem dať ani výpoveď. Aké sú moje možnosti.
Ďakujem za odpoveď

zalka
4. apr 2016

@1054jana a máš len to jedno dieťa? alebo máš ešte nejaké dieťa do 6 rokov?

1054jana
5. apr 2016

@zalka Jedno na ZŠ a teraz čakame druhé

zalka
5. apr 2016

@1054jana hm... potom je jediná možnosť ako ostať doma, platiť si sama odvody do ZP .. tento rok sú vo výške 60,06e budúci rok budú vyššie .
Alebo si nájsť dohodu a pravidelne každý pracovný deň pracoavť.

1054jana
5. apr 2016

Keďže ty počas tohto času nárok na rodičovský príspevok mať nebudeš, asi ťa zaujíma čo vlastne s tebou bude. Už sme to tu (alebo v inej téme asi) rozoberali. Budeš normálne na rodičovskej dovolenke, so všetkým čo k tomu patrí (právny nárok na rodičovskú dovolenku od zamestnávateľa, sociálne + zdravotné poistenie platí štát), akurát nebudeš dostávať od štátu žiadne peniaze, žiadny príspevok. Ale nárok na rodičovskú dovolenku (nezamienať s rodičovským príspevkom) majú obaja rodičia, pričom nie je zakázané, aby ju mali aj obaja naraz. A čo nie je zakázané

Vysvetlila by si mi prosím ťa polopatistický toto? alebo je to už stará záležitosť

zalka
5. apr 2016

@1054jana prečo si nedala aj link k tomu tvrdeniu, áno môžeš byť doma aj tvoj mng. , s jedným dieťaťom, akurát zdravotné poistenie si budeš hradiť sama ...
u zamestnávateľa budeš stále evidovaná že si na RD ... ale UP ti nebude vyplácať RP, a z pohľadu ZP štát bude platiť odvody za tvojho mng. takže ty za seba si musíš platiť sama.

zalka
5. apr 2016

@1054jana čítaj tu, a samozrejme je to článok z roku 2015 preto iná výška odvodov do ZP, pre rok 2016 platí 60,06e a v roku 2017 sa bude viac platiť odvody do ZP ...
http://tehotenstvo.rodinka.sk/prirucka-pre-rodi...

2. Finančne sa oplatí viac materské otca dieťaťa, ako rodičovský príspevok

Matke skončí nárok na materské, zamestnávateľa požiada o rodičovskú dovolenku, o návrate do práce zatiaľ neuvažuje. Otec dieťaťa podniká a platí si odvody ako povinne nemocensky poistená SZČO do Sociálnej poisťovne.

Keby si požiadal o materské otec dieťaťa, výška materského otca (70 % z príjmov z podnikania) by bola vyššia ako je suma rodičovského príspevku - materské otca dieťaťa by sa im oplatilo finančne viac ako rodičovský príspevok (plus platí, že v čase, kedy SZČO poberá materské, nie je povinná platiť poistné na nemocenské ani dôchodkové poistenie do Sociálnej poisťovne).

Matka dieťaťa, pokiaľ nepôjde do práce, si však musí za celé obdobie, kedy by poberal otec dieťaťa materské, platiť poistné na zdravotné poistenie do svojej zdravotnej poisťovne ako samoplatiteľ (mesačne 57,68 eur) a štát za ňu nebude platiť ani poistné na dôchodkové poistenie (nebude spĺňať definíciu poistenca štátu).

1054jana
5. apr 2016

link nemam....to som sa len tu na fóre dočítala.
Pravdepodobne toto je moja najlepšia možnoť...ako si mi poradila vyššie.....platiť si po starom tých 60,06€ tým pádom mi zamestnavateľ drži miesto po dobu troch rokov, oznamovať zamestnavateľovi oznamovať zmeny nemusím.

zalka
5. apr 2016

@1054jana alebo si nájsť brigádu na hodinu denne napr. a odvody z brigády budú menšie ako samotné ZP ...

1054jana
5. apr 2016

@zalka tiež by som sa musela odhlasiť z RD? a následne podpisať dohodu?
Ak by som chcela takúto možnosť využiť- mám známeho u ktorého by som vedela podpisať takuto dohodu, len nie každy chce prijať dohodara....vedela by som mu v tomto prípade ponuknuť to že tie odvody z dohody mu vratim?

zalka
5. apr 2016

@1054jana áno ak sa tak dohodnete tak áno, no dohodu môžeš mať aj počas RD a potom ak zrušíš RD, a mng. požiada o MD .. tak dohoda ti plynie dalej ... odvody ( zamestnanec + zamestnávateľ ) z platu 2,33 hodina pri 20-22 hodinách mesačne by boli menej ako samotné odvody do ZP ako samoplatca .

1054jana
5. apr 2016

ďakujem veľmi veľmi pekne za trpezlivosť so mnou a pekné vysvetlenie postupu 🙂

Toto je krásny priebeh MD, RD a MD manžela bez komplikácii - takto som si to predstavovala.

zalka
5. apr 2016

@1054jana rado sa stlao

sandrulica
15. máj 2016

Ahoj, vedela by si poradiť, už viac ako rok pracujem na dohodu mám nárok na materské?

zalka
15. máj 2016

@sandrulica ak je to dohoda s pravidelným príjmom, a ty nie si invalidná tak áno. Výška MD je 70% z hrubej mzdy priemernej

sandrulica
1. jún 2016

A dá sa ešte nejak prilepšiť? Viem že sa niekedy dalo, platiť si 90 dní vyššie odvody a potom vyšla vyšia materská. Dá sa to ešte?

zalka
1. jún 2016

@sandrulica jedine ukončiť dohodu a zamestnať sa na 90dní bez PN a OCR ... tak potom bude rátaná MD z platu z toho zamestnania,
resp. už si tehotná dlhšie aby si z DNP mohla mať max. MD..
ale ukončiť dohodu pred nástupom na MD, založiť DNP a požiadať o MD z DNP a bude vo výške 300e mesačne.

lucluc89
13. jún 2016

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať na otázku, na ktorú mi nevedia odpovedať na soc.poisťovni.
Som matka na rodičovskej dovolenke, v robote mi beží pracovná zmluva na dobu neurčitú. A chceli by sme dalšie dieťa pred koncom rodičovskej. Momentálne by som chcela vypomôcť u môjho zamestnávateľa v období dovoleniek, mala by som dohodu na prácu na inej pozícii. Chcem sa spýtať, či takáto práca na dohodu môže negatívne ovplyvniť výšku budúcej materskej.
Na čo by som si mala dať pozor pri zmluve.......počet hodín, pracovne zaradenie, atd? Vopred ďakujem pekne za rady.

lucluc89
13. jún 2016

Ďakujem pekne

evittam
13. jún 2016

@lucluc89 Ak chceš aby ďalšia materská nebola počítaná z tej dohody tak uzavri dohodu o pracovnej činnosti na nepravidelný príjem - tam sa neplatia odvody NP (nemocenské poistenie) a PvN ( poistenie v nezamestnanosti). 😉

sandrulica
13. jún 2016

Zalka takže ak som to správne pochopila ak ukončím dohodu a pred materskou sa zamestnam na 90dni a budem si platiť najvyššie odvody výjde mi MD okolo 300€ ? Či? Lenže teraz na dohodu mi davaju na pasku max. 20 € nepokazi mi to ?

evittam
13. jún 2016

@sandrulica Ak by si sa zamestnala na novú zmluvu a odpracovala minimálne 90 dní bez PN a OČR a mala by si maximálny vymeriavací základ a platil by zamestnávateľ a ty maximálne odvody tak dostaneš max.materskú. 😉

sandrulica
13. jún 2016

Evittam, ďakujem za odpoveď. Ale je to určite tak? Ide mi totiž o to aby som nedala na to celé úspory a nakoniec mi to nevyjde.

evittam
13. jún 2016

@sandrulica Tak čo viem a mám informácie tak určite,.....
@zalka ? 😉

sandrulica
13. jún 2016

Bolo mi povedané že sa to nejak zrušilo že sa to už nedá. Tak sa len chcem uistiť či dá, či nie.

evittam
13. jún 2016

@sandrulica O tom nič neviem, že by boli nejaké nové zmeny čo sa tohto týka.....

lulila20
13. jún 2016

Ahojte moja mala ma tento mesiac 3 rocky ...cize mi konci rodicovska mam este cca 1 mesiac dovolenku a potom sa uvidi co z pracou lebo tam kde pracujem nemozem pracovat....a ak by som za ten mesiac otehotnela co velmi chcem tak by som mala ist k lekarke nech ma vypise na PN alebo Gynek...ovsem ak sa to podari nahodou..lebo v tej praci pracujem uz skoro 8 rokov.

sandrulica
13. jún 2016

Ok dievčatá tak ďakujem 😂

sandrulica
13. jún 2016

A ešte som zabudla dodať že momentálne som na rodičovskej či to tiež nejak nezavaži?