Práca na doma

mimi1223
4. okt 2021

Ahojte baby prosím vedeli vy ste mi poradiť nejakú prácu na doma ? Niečo osvedčené ako napríklad skladanie pier alebo balenie Rušok hľadala som aj na internete a bojím sa že je to podvod
Keďže mám malého syna nič iné nestíham
Ďakujem

sisa_s
4. okt 2021

@mimi1223 skladanie pier a balenie rusok su podvodne inzeraty na pracu...nic podobne nie je...co mas vystudovane? Kreativna nie si, aby si nieco vyrabala?

cacianka
4. okt 2021

Kriste pane !
Keby si čítala poriadne, tak by si pochopila že normálna práca na doma typu perá a rúška je odrb.
Jedine ak normálna solídna firma dá možnosť Home Office. Alebo musíš tvoriť niečo ty.
Lenže si nenapísala či a čo vieš.
Prelustuj si takéto témy a dočítala sa mrte.

janetulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivkazba
5. okt 2021

Tieto témy sú tu každý týždeň. Vždy "poraďte prácu na doma", ale nikdy dotyčná nenapíše čo vie, aké má vzdelanie, aké skúsenosti a zručnosti. Ako máme potom radiť? Ovládaš účtovníctvo, dane, cudzí jazyk na úrovni prekladateľ, môžeš niečo učiť online, vieš programovať, tvoriť web stránky, robiť dizajn návrhy, grafiku atď atď? Alebo ako je spomenuté vyššie, vieš niečo vyrábať, piecť? Ak nie, tak potom ti ostáva k dispozícii už iba mlm, čo ti zrejme bolo ponúknuté v príspevku nado mnou.

simonah73
5. okt 2021

@ivkazba takto, keby ovladala nieco z toho co si vymenovala tak asi by sa nepytala si myslim. 😉

ivkazba
6. okt 2021

@simonah73 to je mne úplne jasné. Že ženy, ktoré sa týmto spôsobom pýtajú, zväčša nevedia nič, čo by z domu mohli robiť. Ale som tak "milá", že im to vždy rozpíšem, aby pochopili, že ak sa chcú živiť z domu, tak musia aj niečo vedieť.

dola23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nafka0483
7. okt 2021

@dola23 Uz s tym prestan spamovat kazdu jednu diskusiu o praci na doma.

dola23
7. okt 2021

@nafka0483
Ok 🙂

sisa_s
7. okt 2021

@nafka0483 tiez mi asi 3 diskusie pipli, ze novy prispevok 😀 to by som bola zvedava, co za prevratna praca

nikuska37
Autor odpoveď zmazal
Zobraz