Práca na doma BE - skúsenosti

4. dec 2021

Ahojte, máte niekto skúsenosti s prácou v BE? Nie je to klamstvo? Prosím vás o reálne skúsenosti od tých ktorí to naozaj skúšali. Chcela by som privyrobiť pár peňazí popri materskej ale nechce sa mi tomu veriť, známa ma presviedča že je to super a že si na tom vie pekne privyrobiť, ale mne sa ozaj nechce veriť.
Neponúkam tu žiadnu prácu a ani sa mi nechce vysvetľovať o čo ide, prosím naozaj len info tých ktorí to skúšali.
Ďakujem ♥️♥️♥️♥️

marsh22
30. dec 2021

Ahoj, ja som tam naozaj realne zaregistrovana. Mozem ti povedat ze to urcite funguje,mam appku v mobile a kopirujem signaly co mi tam chodia...za prvy tyzden som mala hned o 60dolarov viac....akurat dnes som si upgradovala balik a otvorili sa mi dalsie moznosti a appky takze sa tesim ako sa viac naucim. Ked potrebujes este viac info, napis mi spravu nech to tu nerozpisujem na celu stranu😀 je toho vela....

mamickazuzanka
21. aug 2022

@marsh22 ahoj ešte používaš aplikáciu? Odstupom času by si do toho išla? 🙂

mamickazuzanka
21. aug 2022

Ahojte ak ma niekto nové skúsenosti dajte pls vediet

esmera50
5. júl 2023

@marsh22 ja chcem ísť do BE tiež

dzindzer
27. aug 2023

@esmera50 ahoj už si v BE?

esmera50
30. aug 2023

@dzindzer nie ešte a ty

dzindzer
31. aug 2023

@esmera50 ja áno,písala si že chces tiež čo ti v tom bráni?

esmera50
31. aug 2023

@dzindzer momentálne financie atd.

dzindzer
4. sep 2023

@esmera50,bolo mi povedané že kto chce spôsob nájde,sama viem že to nie je jednoduché,ale našla som spôsob aj keď som v tom čase bola bez akýchkoľvek prostriedkov čiže tým myslím čistá nula,vedela som iba toľko že musím nájsť niečo na doma

henrieta77
1. okt 2023

je tu niekto z BE aj z Trenčína?

dzindzer
23. okt 2023

@esmera50 ahoj,tak ako sa darí ? Už si sa pridala k nám do be ?

esmera50
24. okt 2023

@dzindzer ešte nieee :D

esmera50
20. nov 2023

@dzindzer Dzindzer, máš správu