Práca po RD

4. máj 2021

Ako dlho Vam trvalo kym ste si zvykli na zivot po RD uz aj s pracou a vsetkym co doteraz? Ja pracujem zatial par dni ale som maximalne frustrovana, ale 90% z toho je preto ze danu pracu nenavidim,vzala som ju len preto aby som si dake peniaze este odlozila kym rozbehnem nieco vlastne ( kedze je korona nezacnem v lete lebo isto este v jeseni budu zatvarat 🙄) tak si vravim ze este aspon par mesiacov budem pracovat ,ci brigadovat.Po praci ktoru neznasam sa ideme zväcsa s muzom a dcerou niekam najest ,doma klasika neviem co skor a je vecer a rano detto. Mam pocit ze ani nezijem ale prezivam, nemam chut sa s nikym ani rozpravat, som depresivna alebo štekam po kazdom. Nic ine si teraz asi ani nenajdem kedze muz podnika a je pracovne velmi vytazeny a casovo mi ziadna normalna ina praca nevychadza skrz male dieta , preto chcem otvorit nieco vlastne. Ako ste sa citili Vy ? Uz rozmyslam ze vyhladam psychologa lebo som ako kopa nestastia hoci je to len praca

ewelinka21
4. máj 2021

:D ja asi skor naopak... ked som sa po starsom vratila do prace, bola som velmi rada medzi kolegami- ludmi, s ktorymi som mohla kecat o hocicom... mne praveze na MD chybala socializacia. Byvali sme v dedine, kde najblizsi obchod som mala 4km peso- mojim tempom s kocikom cca hodinku, nemala som tu kamosky, najblizsia kaviaren tiez niekde panu bohu za chrbtom... ziadne materske centrum nic... chybal mi niekto s kym som mohla ist kocikovat a kecat o hocicom... vtedy som mala pocit, ze len prezivam, cely den beham len okolo dietata a domacnosti, ked som isla niekam- napr k pediatricke vtedy to bol zazitok...
ber to ako to vravi Kristina Tormova... je to len obdobie... ked potrebujes peniazky, aby si si rozbehla podnikanie, tak sa k tomu tak stavaj. a skus aspon cez vikendy si spravit s rodinou/ kamoskami/ detmi plnohdonotny program, aby si sa mala pocas pracovnych dni na co tesit

janush
4. máj 2021

máš tri možnosti...
1. zatneš zuby a vydržíš kým sa nepostavíš na vlastné nohy
2. dáš výpoveď a budeš doma
3. budeš hľadať niečo iné 😉

autor
4. máj 2021

@ewelinka21 fakt sa snazim , asi je problem ozaj Ta konkretna praca. Ja praveze vediem uplne iny zivot, som v meste, stale s ludmi niekde na kave ci obede a odkedy som v tej praci tak nedviham telefony, revem ,depkujem, hadam sa s muzom, davam mu za vinu ze skrz neho nemozem mat akukolvek pracu skrz cas,potom nadavam na koronu lebo peniaze na svoj podnik uz mam ( chcela som si len tak cosi este zarobit a odlozit),len otvorit teraz by bola samovrazda,no ani tak ani tak, frustrovana som. Chcem sa niekomu vyplakat a ani to mi nejde, citim sa ako male decko co nevie co so sebou

marci77
4. máj 2021

na podporu nemate narok? ze by ste odisli este v skusobnej dobe? ci uz je po nej? Ak sa tam necitite dobre, radsej z kratsej cesty .....ako vyhoriet
v ramci firmy sa neda prejst na nejake ine oddelenie?
tiez som to zazila, navrat po RD do bezdetneho kolektivu, ktori mali uplne ine starosti .....ale tam aspon praca nebola narocna
drzim palceky

ewelinka21
4. máj 2021

teraz aj ja uz vediem iny zivot 🙂... ak je to takto zle, tak treba vyhladat pomoc, skor ako vyhorite uplne...a psychologovia ci ini odbornici vas budu davat mesiace dokopy.
p.s. dufam , ze nas na jesen opat nezatvoria 🙂