Práca pre mamičku na materskej

mama4444
17. jún 2021

Hladam pracu z domu na par hodin denne. Ziadny “avon” a podobne ci “naháňanie ludi” dakujem

martinkatinka
17. jún 2021

Mozes prekladat, robit uctovnictvo, programovat, call centrum, sit, piect, vysivat, malovat .....

ivkazba
17. jún 2021

A máme ti niečo ponúknuť? Čo vieš robiť? Aké máš skúsenosti a zručnosti? To nepíšeš. Účtovníctvo? Cudzie jazyky plynulá zbalosť? IT skills? Lebo ak nechceš robiť MLM, tak práce na doma sú zväčša účtovníctvo, preklady, učenie cudzieho jazyka online, programovanie, tvorba web stránok a eshopov, iné špecifické odborné IT oblasti atd. Niektoré ženy vyrábajú či šijú alebo pečú. No a potom z domu robia ľudia, ktorí svoj job vedia napríklad teraz v čase korony transformovať do online prostredia. Je tu na túto tému obrovské množstvo diskusií, skús ich mrknúť, aby si vedela, že okrem MLM ti tu žiaľ nikto nič iné neponúkne. Snáď jedine ťa môže niekto nasmerovať robiť z domu to, čo si robila predtým alebo to, čo vieš (ak sa to samozrejme z domu robiť dá).

veronice
17. jún 2021

@mama4444 no a co by si teda chcela robit? Ak nechces skusit MLM (co je skoda, ja som si za rok vytvorila pasivny prijem ze sa nemusim vratit do prace po rodicaku, nikoho do nicoho nenahanam 😁🙈vzdy sa to da robit aj inak 😉) tak jedine rucne prace alebo vyplnaj dotazniky za par centov/eur alebo ak vies jazyk tak prekladaj, sprav si kurz copywrighting kurz a pis, len prosim ta nenalet na ponuky typu "600e denne", skladanie pier, plnenie obalok, pozeranie videi a podobne hluposti ktore ti akurat tak vyberu peniaze z vacku (v horsom pripade zneuziju tvije osobne udaje) a nic z toho. Alebo popozeraj web profesia.sk ci tam nieco nenajdes ale vzhladom na dobu ktoru aktualne zijeme si nemyslim ze bude jednoduche nieco podobne najst vzhladom na to kolko ludi prislo posledny rok o pracu... Drzim palce 🍀👍

martinkatinka
17. jún 2021

@veronice kolko ludi robi "pod tebou" , aby si mala ten pasivny prijem?

mmbudiakova
17. jún 2021

Napríklad môžeš ponúkať doučovanie, ak ovládaš jazyky. Alebo robiť jazykové korektúry aj pre nejaký internetový portál, alebo ísť cestou handmade. Môžeš písať vlastný blog, a ak v tom budeš dobrá budú sa ti ohlasovať firmy na spoluprácu. Aj tu na MK si vedia zarobiť mamičky ako ambasádorky.

karin04
17. jún 2021

@veronice q aky pasivny prijem mas mozem poprosit viac info ? 🙂

veronice
17. jún 2021

@martinkatinka tak v prvom rade musim robit aj ja inak mam figu borovu. Mlm nie je pyramida ze ten nad tebou ma vylozene nohy a vzdy viac penazi nez ti pod nim. Ja mam uz asi pol roka vyssiu proviziu nez moja sponzorka lebo sa tomu venujem viac nez ona. No a momentalne mam v sieti 221 registrovanych zakaznikov. Vacsina samospotrebitelia a niekolko aktivnejsich. Cca sedmina z tych ludi sa mi zaregistrovala tak ze mi len cinkol mail ze "uz". Takze ozaj ziadne nahananie.

veronice
17. jún 2021

@karin04 ja konkretne sa venujem eurone. Ale nie je ani tak podstatna firma ako to, ako si stotoznena s vyrobkami, cenami, kvalitou a filozofiou danej firmy. Hlavne si treba vybrat spolocnost, ktora ta zaujme horeuvedenymi vecami a musis ozaj pracovat (nebudem robit so sperkami ked ich nenosim, nebudem predavat kozmetiku kde jeden krem stoji ako plna nadrz benzinu...) . Praca z domu neznamena ze dostanes zaplatene za nic. Mnoho ludi si mysli ze do mesiaca budu milionari ale o tom to nie je a ak to niekto vravi tak nie je celkom uprimny. Ja robim vlastne to co obchodni zastupcovia - prezentujem vysledky ktore je mozne dosiahnut pouzitim vyrobkov danej spolocnosti. Komu sa to zapaci, zaregistruje sa s mojim ID a nakupi si vo vlastnej rezii. Takze ziadne nutenie. Nasledne poskytujem servis ked treba niekomu poradit, s niecim pomoce, ludia sa ozyvaju mne, nie ja im.
Ale ako vravim, s kazdym mlm sa da dosiahnut pekny prijem, len si treba vybrat ten spravny smer ktory ti najviac sadne 🙂

emma323
17. jún 2021

@veronice Ahoj cp je to MLM?

martinkatinka
17. jún 2021

@veronice ale v podstate cenu tych produktov navysuje to, ze sa platia tito predajcovia ich registrovani ludia, ktori si ziskavaju stale dalsich, ak sa chcu posuvat vyssie....

veronice
17. jún 2021

@martinkatinka v obchode sa deje to iste. Cena je navysovana o marzu aby pokryli naklady na vyrobu, skladovanie, distribuciu, reklamy a podobne. V MLM tie peniaze nejdu do reklamy (tu robia predajcovia) ani do externych skladov (vyrobky vam poslu priamo z vlastnwho skladu takze ziadny "medziclanok" napr maloobchod...) ale do ludi. Pride mi to spravodlive. Ked sa ti paci nejaky obchod s oblecenim a na zaklade tvojho odporucania niekto pride do toho obchodu, nakupi a spravi im trzbu, co mas ty za to, ze si tam toho cloveka odporucila? Akurat tak dobry pocit.. V mlm ti za to odporucanie pripisu proviziu. A ano, co sa tyka navysenia cien - niektore mlm predavaju ozaj drahe veci, preto som pisala aj vyssie ze musis byt stotoznena okrem ineho aj s cenou toho, co ponukas. Tazko sa totiz odporuca nieco, s cim nie si stotoznena. Aj preto som si vybrala Euronu - necestuje to cez cely svet a tym padom aj ceny su ludove. Fakt nemam problem odporucit gel na hrdzu a vodny kamen 500ml balenie za 5,15e (katalogova cena), ktory ten vodny kamen a hrdzu ozaj zozerie a krasne voni a dlho vydrzi. Mam to vyskusane, viem ze je to super a dam zanho aj ruku do ohna. Keby som o nom nebola presvedcena (o kvalite aj o cene) tak ho nikdy nepredam lebo by som nemala ciste svedomie...
A k tomu ziskavaniu ludi - to je princip mlm. A bud sa ti paci a ides do toho alebo sa ti to nepaci a si len samospotrebitel. Obe moznosti su uplne vporiadku. Zle meno celemu mlm robia hlavne ludia. Ludia ktori ti za kazdu cenu chcu nieco predat, registrovat ta, nedaju ti pokoj, vypisuju, telefonuju... Ja toto fakt nemam rada tak to tiez nerobim. Takze ako vsetko, je to o ludoch. Lebo samotne vyrobky v mlm nie su zle, su casto lepsie, zdravsie, ucinnejsie.... ako to, co najdes v obchode (a teraz nehovorim len o drogerii)

ninusa221
17. jún 2021

Baby prosim vas neviete o dakej práci v Nitre ? Mam stredú pedagogickú takže niečo a deťmi 🙂)