Práca - predajca kuchýň

juny13
8. feb 2024

Rada by som sa opytala ci tu je niekto kto pracuje ako predajca kuchyn.Chcela by som vediet ci je realne mozne dosiahnut ich ocakavane obraty,ci je zaujem o tieto studia...myslim,ze dnes je vela sikovnych stolarov,ktori sa cenovo min.vyrovnaju....Dostala som moznost pre jednu taku spolocnost pracovat a dost to zvazujem,hlavne kvoli splneniu ich "noriem" a samozrejme zarobku...Dakujem za kazdu odpoved,podnet,nazor,hocico 🙂

marhulka13
8. feb 2024

@juny13 záleží o akú značku kuchýň ide. Lebo je rozdiel aj v tom, či sa dá zarobiť, aké majú normy, stabilitu na trhu a pod.

melanta
9. feb 2024

@juny13 presne tak, ide o to aké kuchynské štúdio. A ešte je potrebné sa zamyslieť, či máš zmysel pre to robiť to. Či máš zmysel na dizajn, či máš zmysel na ideálnu dispozíciu po technickej stránke, ak príde zákazník, ktorý bude potrebovať radiť.

mk1111111111
9. feb 2024

A si kreativna? Lebo, tak sa nahanuju trzby

juny13
autor
9. feb 2024

@mk1111111111 ano to veru som 🙂

juny13
autor
9. feb 2024

@melanta ano,mam nakreslenych par kuchyn,teraz sa jedna realizuje,viem nieco o funkcnosti kuchyn,ale tak stale sa je co ucit ;) Mam aj kurz inter.dizajnu a bavi ma to 🙂

nikdenikto
9. feb 2024

@juny13 ja som pracovala a v pohode. Treba hlavne so zákazníkom najprv fajn pokecať (o novom bývaní či rekonštrukcii, niekedy aj o živote 😉) a potom prejsť k jeho predstave a tvojim návrhom. VŽDY daj zákazníkovi návrh tak ako chcel on, pokiaľ máš nejaké iné návrhy ktoré sa ti zdajú lepšie, pošli to ako niečo navyše.

juny13
autor
10. feb 2024

@nikdenikto Dakujem za tip ;)

luciamaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
juny13
autor
11. feb 2024

@nikdenikto napisala som vam spravu 🙂