Práca v administratíve

cherryladu
10. feb 2022

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ako postupovať v prípade, ak sa chcem zamestnať v administratíve a som len absolventom OA. Čítala som rôzne ponuky práce, ale učivo na Obchodnej akadémií mi nepripadá na tieto pozície dostačujúce. Ďakujem za prípadné odpovede.

gabika8855
10. feb 2022

Praca v amdinistrative je siroky pojem ...kazda firma ma svoje veci ktore chce riesit ...cize kludne ako absolvent oa mozes posielat zivotopisy ...oni si ta uz zaucia...ja som tiez vychodila oa a pracujem v administrative a riesim tolko veci a je to tak specificke pre spolocnost ze keby idem do inej spolocnosti tak vlastne tam by som ako administrativny pracovnik zas ine robila nez tu

marca12
10. feb 2022

@cherryladu nemusis vediet vsetko,zaucia ta. Hlavne je,aby si bola pohotova a ucenliva. Snaz sa posobit zdravo sebavedomo na pohovor,bud sama sebou. Oplati sa aj nadhodnotit svoj potencial. Ved co nevies,sa doucis a zaucis. Vela ludi sa podcenuje a boji sa novych veci. Si mlada,neboj sa nicoho.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mikadooo
10. feb 2022

@cherryladu to čo sa ti páči, tam sa prihlás. Sleduj, hlás sa, posielaj životopisy, kľudne aj 20 za deň, na akékoľvek pozície, ktoré by si chcela robiť (vedela si predstaviť to robiť). Ak ťa pozvú na pohovor a niečo nevieš, tak to pri pohovore kľudne priznaj, ale s tým že si určite ochotná sa doučiť/doštudovať. Často sú tie ponuky plné krásnych fráz, požiadavky do neba a potom sa zamestnávateľ čuduje že nevie nájsť človeka...

zuzubb007
10. feb 2022

Treba rozum pouzivat a byt sikovny aj z OA sa mozes vypracovat, a obchodna je obzvlast urcena pre administrativu hlavne z tejto skoly mas uspech byt prijata

alkamalka
10. feb 2022

@cherryladu keď nájdeš ochotných ľudí,ktorí Ťa zaucia,čo treba pre danú pozíciu,ostatne rýchlo pochytis a časom sa do toho dostaneš. Horšie je ak nájdeš neochotneho, ale nie je nič stratené,len budeš musieť viac hľadať a učiť sa sama. Držím palce a veľa odhodlania