Práca v call centre

21. feb 2022

Ahojte . Dostala som ponuku práce v callcentre. Ide o telemarketing. Skúsenosť s touto prácou mám. Viem čo obnasa. Chcela by som sa ale opýtať či by ste ju ako slobodná matka zobrali. Pracovná doba 8-15.30/ po-pia/ domov s deťmi by som ale prišla tak do 17tej. Príde mi to časovo zabijak za nie veľký peniaz. Síce po dlhšom čase je možnosť na homeoff. Stále váham či nehladat niečo iné,nepockat. Aj keď tie ponuky sú také aké sú. Inú prácu ako predaj som ani nerobila.

petamada
21. feb 2022

Bud rada za tu prac.dobu, vela ponuk takych nieje, ja robim 8-17 pracovne dni a je to o drzku. To este je len zabity den.

kaktus87
21. feb 2022

Veď to je ideálna pracovná doba

martul
21. feb 2022

1,5 hod kým prídete domov?

rora
21. feb 2022

Pracovala som rok a pol na call centre porúch u lokalneho poskytovatela telekomunik.sluzieb, pracovna doba od vecera 17:00 do rana 7:00 (cize opacne)a este aj vikendy.... tvoju prac.dobu by som brala vsetkymi desiatimi....

autor
21. feb 2022

Je to na konci mesta kde nechodí veľa spojov. Cesta z práce do škôlky mi potrvá aj 45 min. A potom zase cesta domov čo je približne tiež tak isto.
Neviem no, nemám z toho dáky pocit dobrý a nie je to pre to aký je to typ práce.