Práca v Mc Donald’s

ancell971
27. jún 2022

zdravím, nejaké skúsenosti s prácou v mcdonald’s? mám 16 rokov a o chvíľu nastupujem ako brigádnik v PP. mám obavy, že odtiaľ “utečiem” haha.

pribinak
27. jún 2022

@ancell971 odtiaľ utečie veľmi veľa ľudí 🤪🤪

ancell971
autor
27. jún 2022

@pribinak 😅😄no pekne

pribinak
27. jún 2022

@ancell971 však uvidis, možno bude fajn

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ancell971
autor
27. jún 2022

@boldo87 a nebolo to stresujúce zo začiatku atd? lebo keď sa teraz pozriem na tých pracovníkov tak nevyzerá to vábne, hoc majú vždy úsmev na tvári🙂

tyaja5
27. jún 2022

mam kamaratov ktori tam pracuju a su niektori taki co si pochvaluju takze je to asi individualne.

viky173
27. jún 2022

ja som brigadovala pocas skoly v auparku v BA, asi 1 rok a dost zaviselo, ktory manazer tam prave bol, jeden pohodicka, pri druhom sme sa museli prosit ci sa mozeme odbehnut napit, inak sa dodrziavala dost vysoka hygiena, co ma prekvapilo a aj dost sa plytvalo jedlom a vela sa vyhadzovalo...
za mna asi dost zavisi od manazera, kolegov a lokality, kolko ludi budete mavat, niekedy, sme mavali riadny natresk, tak byval okolo toho chaos

7lenka11
27. jún 2022

myslím si, že táto práca je silno dehonestovaná, ale skutočnosť je úplne iná.. moja súčasná kolegyňa sa po presťahovaní do BA zamestnala v McD a dodnes na to spomína ako na skvelú skúsenosť.. vypracovala sa z najnižšej pozície na vedúcu prevádzky a povedala, že by sa kedykoľvek vrátila.. vraj boli super kolektív a pokiaľ sa tam udržíš a robíš už na nejakej vyššej pozícii, tak už to nie je o tom, že musíš makať od rána do večera, ale máš dostatok voľnosti a navyše je to dobre finančne ohodnotené.. začiatky sú ťažké ako všade, no buď odídeš za lepším alebo sa v rámci značky McDonald´s vypracuješ vyššie...

svetlonos
27. jún 2022

@ancell971 mozes tu pracu robit s usmevom na tvari, vies ze sa vratis do skoly po prazdninach a budes v buducnosti robit nieco ine 🙂 Takze ta to mozno bude aj bavit.

luccija
27. jún 2022

@ancell971 kazdy kto uvidi, ze si brigadoval v MC D.bude vediet, ze nie si flakac,lebo tam sa narobis a nevydrzi tam ktokolvek