Práca v New Yorker - skúsenosti

kaktusik7777
1. jún 2021

Ahojte chcela by som sa Vás opýtať či ste boli spokojný v tejto predajni ako zamestnanec. Čítala som si recenzie a nie sú veľmi pozitívne poznám aj par ludi ze neboli tam spokojný. Ak ste tam pracovali akú máte skúsenosť s nou. A ci by ste ju aj odporučili. Ďakujem. 😊

pieksamaki
1. jún 2021

@kaktusik7777
Niekde treba zacat....pride mi to na zaciatok uplne v pohode.

kaktusik7777
autor
1. jún 2021

@pieksamaki ja prácu mám, len som sa spýtala na skúsenosti 🙂

kitycat
1. jún 2021

A pre koho to ma byt praca? Pre teba alebo tvoju dceru? Nodit sa tam nebudete tak ci tak stale upratovat rozhadzane veci po nakupujucich najma teenageroch, lebo im je venovana vacsina tej mody.

A ako bolo spomenute aj tak sa da v praci zacinat a teda asi je to jedna z tych ok brigad a snad aj zamestnanecka zlava sa ujde

becyn97
1. jún 2021

@kaktusik7777 to bola moja prva praca..no co ti poviem,nikdy viac🤣 akoze niekedy som tahala aj 9-10dni v kuse,a zabudni ze vikendy budes mat volne..vikendy maju volne iba veduce..nikdy nevies ako budes pracovat,iba v nedelu sme dostali rozpis na dalsi tyzden...namakas jak svina hlavne ked su zlavy,na prestavke nemozes byt viac ani minutku....a robia tam ranne a poobedne smeny,cize iba 2 dni volna budes mat v tyzdni,tým padom ak by si mala volno pondelok-utorok,a na buduci tyzden by si potrebovala volno piatok-sobota,tak tahas 9dni v kuse,a ver mi je to velmi tazke...inak ranne smeny su 2(9:00-17:00 a 10:00-18:00-tu mas hodinovu prestavku,poobedna smena od 12:30-21:00-pol hodinova prestavka)-mimochodom niekedy sme tam ostali aj do 21:40 a nadcasy nezaplatili...asi tolko😊 takze za mna nie...
radsej ist niekam pracovat do obchodu kde pracuju 12-ky,lebo sa tam pracuje kratky-dlhy tyzden,cize stale vies aj 3 mesiace dopredu vyratat ako a kedy pracujes.