Práca v Slovenskej sporiteľni

janka1111112
16. nov 2023

Ahojte, pravdepodobne budem nastupovať na novú pracovnú pozíciu v banke. Konkrétne na pozíciu collector- oblasť riešenia pohľadávok. Ma s tým niekto skúsenosti? Bolo mi povedané ze denne sa telefonuje fakt množstvo hovorov. Je to také ťažké ako to znie? Alebo sa to dá zvládnuť?

Ďakujem za tipy a rady 🖐

melanta
16. nov 2023

Táto pracovná pozícia, bez ohľadu na to, či je to v SLSP alebo inde, je o tom, že budeš celý pracovný čas telefonovať. Budeš volať ľuďom, ktorí sú v mínuse na účte, ktorí neuhradili splátku úveru. Toto je tvoja náplň práce 8 hodín denne. Niekto s tým problém nemá a robí to roky, niekto je po mesiaci zrelý na psychiatriu. Takže zbytočne ti niekto povie, ako to má on. Ty sama musíš zistiť, čo to urobí s tebou. Máš 3 mesačnú skúšobnú dobu, vždy môžeš kedykoľvek odísť. Držím palce.

egonsk
16. nov 2023

paci sa mi ako honosne dokazu pomenovat niektore profesie. No ale k teme, taka praca vyzaduje dost silnu osobnost, lebo mozes ocakavat nie zrovna pekne vybrane slova od ludi, zvlast ked im pripominas, ze maju nejaku dlzobu a nieco im za to hrozi.

ibrunova
16. nov 2023

.. Ak vôbec zdvihnú tí dlžníci. Nič moc práca za mňa.

janka1111112
autor
16. nov 2023

Nieje to pre každého určite, do toho s tým idem. Vyskúšam to a ako hovori @melanta mam skúšobnú dobu, keď to nebudem dávať odídem. Akurát sa trochu bojím ako je to so školeniami aby potom odomna nechceli ich uhradiť keby som skončila už v skúšobnej dobe.. lebo aj také som čítala

melanta
16. nov 2023

@janka1111112 to preplácanie školení slsp nemá. Ak by hej, podpisuješ to v rámci dokladov a pracovnej zmluvy. Čiže vieš povedať nie, nepodpíšem, nenastúpim.

janka1111112
autor
16. nov 2023

@melanta super to sa teším. A áno musí to byť v zmluve poprípade v nejakej prílohe k zmluve to je pravda. No som sama zvedavá aké to cele bude.

janka1111112
autor
16. nov 2023

A náhodou niekto kto na centrále SLSP pracoval? Aké to tam je a podobne?