Práca z domu - predaj kozmetiky

bogica89
8. júl 2018

Ahojte, ponúkam Vám prácu na doma! Je to katalógovy predaj dekoratívnej kozmetiky a parfumov, produktov pre starostlivosť o pleť a telo, dentálnu starostlivosť, vlhčené utierky a ekologické čistiace prostriedky pre domácnosť. 😊 z objednávky 23% zlava, cize zisk 😉 registracny balicek za 3eura, ktory obsahuje katalogy, vzorky a zubnu pastu Tea Tree ☺️ V kazdom mesiaci mame akcie, motivacky! Ked potrebujes viac info napis mi 😘

verca888
9. júl 2018

za chvilu to uz bude predavat tolko ludi, ze to nebude mat kto kupovat :D :D

bogica89
autor
12. júl 2018

@verca888 ja som iba zaregistrovala preto že som chcela pre seba objednat pár vecí. Ukázala som katalóg známym, rodine či nechcú vyskúšať a prvu objednàvku som mala viac ako 200eur a všetci boli spokojní 😊

jana_29
19. okt 2018

Mozem poprosit info do spravy?

hanney
2. jan 2019

Krásny deň 🙂. Ak si chcete privyrobiť, ponúkam možnosť pracovať s firmou, ktorá sa zaoberá predajom oblečenia, pre deti a dospelých, taktiež pre moletky. V ponuke sú tiež kabelky a kuchynské pomôcky. Piaff Networking je novinka ktorá ešte len prichádza na náš trh! 💪🍀☺️🌺👍🤩💰💌🤝.
💪Takže na nový začiatok! 😉

nicol11288
6. feb 2019

Dobry den mozem poprosit info ohladom kozmetiky

majca21
2. mar 2019

Dobrý deň. Aj ja ponúkam privyrobenie s kozmetikou Farmasi alebo možnosť objednávať pre seba o 23 percent lacnejšie

majca21
2. mar 2019

@nicol11288 dobrý deň. Ja ponúkam privyrobenie s kozmetikou Farmasi

ivanovak
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dianaantolova29
4. jan 2020

@bogica89 ahoj,mohla by som poprosiť viac informácií ohľadom prace s kozmetikou?som na marodke a tak pôjdem na materskú takze by som chcela niečo s pracov a kozmetikou na doma,dakujem🙂

bazoskaa
4. jan 2020

@dianaantolova29 ahoj ak by si mala záujem ja robím Just & Nahrin, Mary Kay a Teraz zvažujem aj Euronu, skúsila som pár čistiacich a pracích prostriedkov a cenovo sú super asi sa na to dám.. Ak by ťa niečo z toho zaujalo tak pošlem viac info..

ivanovak
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
23ludmila
5. jún 2020

@hanney Ahoj,prosím popíš ,čo táto práca obnáša.Ide o internetový predaj,alebo predaj ponukou v obchodoch. Ďakujem za info.