Predaj oblečenia cez bazár

sonnnka
12. sep 2012

Dobrý deň, som na materskej a chcem si privyrobit predajom detskeho oblecenia cez internet. nemam vsak prostriedky na to, aby som si dala urobit internetovy obchod. Oblecenie chcem ponukat cez bazare. mate s tymto niekto skusenosti? musim si vybavit aj zivnostnicky list? ak viete prosim poradte. dakujem

zmrzlinkams
12. sep 2012

kludne možeš oblečenie popridavať aj sem na MK do bazariku a to je jedno či je to nove alebo stare, či obnosene, a už len budeš čakať či sa ti nejaka mamička ozve že chce od teba niečo kupiť - a nepotrebuješ na to žiadny živnostensikylist ani ine povolenie, ak si registrovana tak si u seba vytvoriš svoj barazik a máš to hore na panele vedla moj fotoblok - moj bazarik a to ked si rozklikneš tak tam sa uklada tovra ktorý chceš ponuknuť mamičkam - ako funguju ine bazare netušim 🙂

zmrzlinkams
12. sep 2012
dada1212
13. sep 2012

na začiatok by som živnostenský nevybavovala, ale ak to budeš robiť vo veľkom a pôjde ti to, tak živnostenský by si mala mať .

kika87
21. nov 2012

ahojte momentálne mám výpredaj v mojom bazáriku, ceny si určite 🙂

nikola1210
25. okt 2017

Dobrý chcem sa opýtať daváju sa tu do ponuky len detské veci .
Keďže som sa rozhodla ukončiť s mojim butikom Boutique Lucy a chcela som pridať aj nejake dámske oblečenie je to od veľkosti XS do L
Ďakujem vopred za odpoveď

S pozdravom Lucia Nováková Potomová

simca06022011
25. okt 2017

@nikola1210 ved si pozri bazar... jasne ze su tam aj ine veci a aj pred dospelych 🙂)) lahsie ako sa pytat, nie? 🙂) pripadne vies to, aj ako registrovany PRO predajca ponukat a vtedy ti to oznaci veci ako nove (ak som dobre informovana).

pikul
Odpoveď bola odstránená
Zobraz