Predstavy o práci na doma. Čo očakávate a čo môžete poskytnúť?

jankali
12. sep 2014

Ahojte🙂
musím zmeniť otázku, ktorú som dala pred 1,5 rokom na diskusiu... Veľmi rozmýšľam nad poskladaním práce na doma, ktorá by bola cez počítač a siete - s ďalšími šikovnými maminkami tu z MK. Predstavujem si, že sa dá pracovať aj doma popri materskej či rodičovskej dovolenke, a mať z toho príjem, ktorý by bol slušný
(ale ten slušný príjem časom, treba predtým zamakať... 😒 . Pôvodnú myšlienku - portálu na stavebné práce - som zmenila na inú, ktorú už mám aj rozpracovanú,
... tiež na internete🙂 Normálna stránka, kt. poskytuje informácie (tie tam treba, samozrejme pravidelne písať/ prepisovať). Stránka ešte nie je naprogramovaná, ale veľmi to chcem - a tiež, aby ju napĺňali aj maminky tu z MK🙂 Pôjde asi o Open Office.
Tuto by som chcela vedieť, ako je to s denným režimom maminky a detí, koľko a akej práce si maminka vie zadeliť, ako často (a teda spoľahlivo - môže pracovať - popri starostlivosti o dieťa. Je možné zadeliť si to tak, že keď napr. v utorok o 8.00 prichádzajú podklady - tak dajme tomu do 15.00 v utorky mám určite spravené 3 hodinky práce (naozaj že sa bude môcť sústrediť na to? napr. mne pri tejto vete prišiel synček hlávkou pred monitor, že ma potrebuje vidieť 🙂 😕 ... a keď kontrolujem túto správu, tak vyjednáva a trpí, som tvoj/ nie som tvoj, mama? 😅
A tiež, koľko peňazí je podľa vás potrebné zarobiť za mesiac, alebo za hodinu práce, aby to bolo spoľahlivo motivačné.

Z tejto diskusie aj chcem zistiť, že čo maminky dokážu, koľko asi maminiek je vo fáze, že hľadajú teraz prácu na doma..

P. S.Predpokladám, že dostanem pár otázok do IP, veľmi sa na nich teším - odpovedať na IP budem , ako budem stíhať.. takže možno za pár dní.
pekný deň, pa, jana

matejulicny
16. nov 2014

Ahojte tu je zaujímavá ponuka práce na doma:
Práca je pre Nemeckú firmu Whitepins+, ktorá sa zaoberá prieskumom trhu. 
Náplňou vašej práce bude vyberať z 
dvoch produktov, ktorý sa vám páči viac a to tak že budete mať na výber z dvoch obrázkov a kliknete na ten, ktorý sa vám viac páči. 
Týmto spôsobom umožňujete firme skúmať trh a za to vás platí. Nie je potrebná žiadna vstupná investícia.
Práca je vhodná aj popri zamestnaní, alebo na materskej dovolenke.
Viac info na webstránke: http://whitepins.wgz.cz/