Skúsenosť s agentúrou P. J. Servis, s.r.o.

27. máj 2023

Dobry den mate niekto skusenosti s agenturou P. J. Servis, s.r.o. ? videla som starsie recenzie ze niektorych oklamali o peniaze, preto by som sa chcela opytat niekoho kto cez nich brigaduje alebo v blizkej dobe brigadoval ze ako to teda funguje. Dakujem pekne 🙂

dagmarovita
27. máj 2023

To je velmi stará agentura aj 20 rokov na trhu, oni sa aj jungle zda sa mi premenovali, ja som robila pre nich velmi davno, platili málo v korunach to bolo, teraz zalezi kto tam robí, dopredu treba mat vsetko na papiery ako vsade, podmienky, ja som neprisla na druhy den ze mi je zle a strhli mi vtedy co v BA v tlaciarni letaky sme skladali za ten jeden den co som odpracovala, lebo som sa slubila na viac dni, aj z takej smiesnej sumy mi strhli, ze nikdy viac.

autor
27. máj 2023

@dagmarovita ach, no ja by som najradsej cez ziadne taketo agentury nesla, ale jednorazove brigady som ziadne v BA nenasla, iba tu 🫣 a potom este mozno 1-2 podobne agentury

cosmic_origin
27. máj 2023

Môj priateľ pre nich do minulého roka pracoval a veľmi sa nesťažoval. Maximálne občas zabudli poslať papier, alebo ho poslali neskôr, bez pečiatky, tak musel riešiť sám (čo nechápem prečo to nerieši agentúra). Jednoducho komunikačný šum medzi agentúrou a spoločnosťou.

dagmarovita
28. máj 2023

Ved su overeni, len dopredu mat zmluvu so sumou, ked nebudes moct nastupit doklad, BOZP by mali robit ored nástupom do prace, ked su dlho na trhu, platia je to ok.