Skúsenosti s prácou promotéra

mika20
22. máj 2014

Cavte baby mate nejaka z vas skusenosti s touto pracou neviem ci ju mam zobrat alebo nie? 🙂

bosorkabb
23. máj 2014

Ahoj čo chceš vedieť? Robila som to pred cca 4 rokmi.Robota je to celkom fajn aj plat bol na tie časy slušný.

mika20
autor
23. máj 2014

@bosorkabb ahoj je to nejaka firma promo agency a sidlia v nitre a ja som tiez z nr.robi sa tato praca v skupinach cize viac ludi na jednom mieste pracuje spolu ci ako?ako zaskoluju?a je tam taka ako podmienka ze musis predat urcity poct vyrobkov a az potom dostanes zaplatene ci ako to je?a platili za teba aj odvody do zdravotnej poistovne?

bosorkabb
24. máj 2014

@mika20 Tak cez podobnú agentúru som robila aj ja ale sídlila v BA.U promotéra nejde o predaj ale o prezentovanie výrobku určitej skupine ľudí. Sú to ľudia ktorých stretávaš v hypermarketoch ako robia ochutnávky, to je promotér.
Buď robíš sama alebo robíte dvaja, výnimočne viacerý.Všetko záleží od zadania klienta a od produktu ktorý prezentuješ.
Zaplatené som dostala vždy a načas.
Z odvodmi som ja problém nemala.

mika20
autor
24. máj 2014

@bosorkabb lenze ta firma o ktorej som pisala ja nerobia ani ochutnavky ale skor kozmetiku a bezne veci(sice neviem co si pod tym mam predstavit)a relaxacne pomocky takze neviem ze ci to bude len o prezentovani ale nie aj o predaji.co si ti myslis?pozri si tento lkink a napis co si o tom myslis: https://www.istp.sk/pracovna-ponuka/946533/Prom...

moni244
24. máj 2014

@mika20 toto by som na tvojom mieste nebrala

mika20
autor
24. máj 2014

@moni244 a preco?

moni244
24. máj 2014

@mika20 neviem či si niekedy zažila tích ľudí, čo v supermarketoch a hypermarketoch zastavujú a ponúkajú tie voňavky, že akcia, novinka, nie je na predaj, dostanete toto a toto zadarmo a vysvitne že aj tak si musíš niečo kúpiť, tak neviem, či by si niečo takéto chcela robiť

mika20
autor
24. máj 2014

@moni244 viem o com rozpravas poznam take uz som to zazila.ale ta firma tvrdi ze sa nezaoberaju len kozmetikou ale aj inimi vecami ako som pisala vyssie.

bosorkabb
24. máj 2014

@mika20 Tak toto bude asi predaj kozmetiky a parfémov podľa mňa. Promotér nepredáva ale prezentuje tovar.Toto by som ja nebrala .

mika20
autor
24. máj 2014

@bosorkabb uz som sa rozhodla ze na pohovor pojdem ale ak tam bude nejaky limit kolko treba niecoho predat tak to nezoberiem.

mika20
autor
27. máj 2014

no takze bola som na tom pohovore a dopadlo to zle pretoze ta majitelka povedala ze mam jej odprezentovat nejaku vec z kancelarie a pritom tam skoro nic v tej kancelarii nemala len hole steny a okna stol stolicky a tak a to sa nedalo za par minut vymiusliet ako to odprezentujem cize pohovor trval velmi kratko.ved vy by ste to vedely ked ste predtym nic take nerobili?boli by ste take kreativne?

17alexis
29. okt 2014

@mika20 síce už dosť neskoro, ale nedá mi nezareagovať. Mala si robiť predajcu, promotér je len taký krajší názov. 🙂 A pokiaľ sa hlásiš niečo predávať, tak v každej práci ti dajú predať hocičo, napr. úplne obyčajné pár centové pero, aby vedeli, ako rozmýšľaš, či vieš rýchlo reagovať, zvládať námietky a podobne. Takže je to normálne. A že si si mohla sama vybrať, čo si mala predať (odprezentovať), tak to je mega výhoda. Ja som na každom pohovore, ktorý som absolvovala (okrem jedného) mala vždy predať niečo čo mi určili.

karin6
10. jún 2018

Ja predovšetkým neodporúčam pracovať pre agentúru GATE Slovensko.Mám dosť zlé skúsenosti s nimi.