Skúsenosti s prácou v OTP banke

olinka242424
28. apr 2018

Ahojte ženičky, chcem sa opýtať na skúsenosti s prácou v OTP banke nakolko sa mi vyskytla možnosť v nej pracovať tak čo môžem očakávať,či je to tam lepšie ako vo väčších bankách. Ďakujem za každý názor

mogaa
28. apr 2018

Vždy záleží od riaditeľa pobočky. Tlaky na predaj sú všade, záleží od riaditeľa akým spôsobom tento tlak prenáša. Mne osobne bolo napr.oveľa lepšie v Slsp ako v ČSOB.

sasenka6
28. apr 2018

Záleží aj od kolektívu ale za mna to bolo najmenej platene v porovnani s inými bankami. Ale bolo to uz dávno , možno to uz zvýšili 🙂 inak všetko super , menší tlak na predaj ako v slsp

olinka242424
autor
28. apr 2018

ďakujem tak za vyskúšanie nič nedám možno sa v tej práci nájdem a už ani odtiaľ nikam nebudem chcieť ísť 🙂

mogaa
28. apr 2018

to asi nie.....neviem či si už robila v banke, ale je to o predaji.....záleží od riaditeľa ako tlačí na predaj, máš plány na každý produkt a ked neplníš,
a neplní ani pobočka - tak tlak od riaditeľa je veľký....ja som robila na pobočke v troch bankách slsp, čsob a Prima...Najlepšie bolo v Slsp lebo bol pomerne normálny riaditeľ a aj kolektív fajn...v čsob a Prime to bol veľký krok vedľa...v Prime som mala kolegyňu čo prišla z OTP - ona nadávala lebo boli na pobočke len 2+riaditeľ a bol tam velikánsky bordel....v čsob sme mali zlú riaditeľku takže celé zlé- náladová, nepríjemná, ale na inej pobočke mali fajn riaditeľa a tam si chválili.....Kolektív je dôležitý kvôli zaučeniu, v Prime bol na h...o aj kolektív aj riaditeľka- všetci ma tam brali ako konkurenciu pri predaji, zaučenie bolo celé zle aj som odtiaľ na konci skúšobnej doby odišla....

roja29
6. nov 2018

Ahoj, prosim Ta aka je Tvoja skusenost s pracou v OTP banke? Taktiez mam moznost, prijali ma, ale nejak rozmyslam ci do toho ist... este som v banke nerobila a neviem sa rozhodnut 😀

danielka2011
23. okt 2019

@roja29 ahoj prosím ťa zaujíma ma či si nakoniec do tej banky išla pracovať.

danielka2011
23. okt 2019

@olinka242424 ahoj chcem sa opýtať či si tam teda išla pracovať.

olinka242424
autor
24. okt 2019

@danielka2011 ahooj išla som ale po roku som odišla, nedalo sa to tam vydržať nakolko je to malá banka málo klientov tak tam boli vysoké tlaky na zháňanie nových klientov,práca aj po pracovnej dobe samozrejme bez priplatku ale možno to závisí od riaditeľky