Skúsenosti s prácou vo Farmasi

4. júl 2023

Ahojte, chcela by som sa spytat ak su tu takí čo pracujete pre tuto firmu alebo ste pracovali. Ake mate skusenosti? ako to funguje a aky je tam realne mozny zarobok ? uvažujem nad tym, ale neviem ci sa to oplati pre niekoho kto nema žiadnu komunitu ludi a nema neviem kolko tisic sledovatelov. Ďakujem za rady

zelenakobyla123
4. júl 2023

Dá sa to robiť iba vtedy, ak vám nevadí, že musíte neustále otravovať ľudí a vtierať sa im. A ak vám nevadí, že budete niekoľkokrát poslaná niekam. Nehovorím, že sa vám nemôže dariť, ale nikto v mojom okolí nemá na Farmasi alebo LR pozitívny názor. A tie produkty sú kvalitovo ako bežné produkty z DMky, iba drahšie😅

mell27
4. júl 2023

Ak si chceš zničiť vzťahy a máš v peňaženke nazvyš peňazí na "testovanie" ich predražených produktov, tak je to presne pre teba 😃

t1nusa
4. júl 2023

ja som pracovala - píšem v minulom čase, pretože aktívne sa tomu momentálne už nevenujem ☺️ za mňa čo sa týka produktov veľká TOPka, fakt mi sadli a to ma presvedčilo skúsiť to aj ako sponzorka ❤️ čo sa týka odmeňovania - nemám to s čím porovnať, keďže to bola moja prvá skúsenosť s MLM, ale podmienky boli prijateľné, páčila sa mi možnosť cestovania a síce som mala maximálnu dosiahnutú pozíciu 15%, peniažky z provízie veľmi pomohli do rodinného rozpočtu (provízia + bonusy k provízií za aktívne registrácie alebo za historicky prvýkrát dosiahnutú pozíciu atď atď) ☺️ pokiaľ ale nie si ochotná sa vzdelávať alebo nájsť si vlastný spôsob ako budeš v tejto práci fungovať, nechoď do toho - je to ako ozajstná práca čiže potrebuješ vedieť s čím pracuješ, absolvovať “školenia” a vzdelávať sa o produktoch, aby si vedela poskytnúť zákazníkom poradenstvo, chce to tiež trošku zápalu pre kontakt s ľuďmi, mala by si sa vedieť vynájsť a hľadať spôsob, ktorý ti vyhovuje (či pôjdeš online alebo offline formou) a treba rátať s tým, že body sa zbierajú mesačne čiže každý mesiac je potrebné mať určite pracovne nasadenie (v prípade, že budeš mať v štruktúre dievčatá sponzorky, vie ti to dosť pomôcť, ale to neznamená, že nemusíš nič robiť)… ak potrebuješ nejaké bližšie detailnejšie info o skúsenostiach napíš mi, nechce sa mi to tu všetko písať 😄

xsandrax
4. júl 2023

Moja kolegyňa pracovala vo Farmasi, človek sa bal otvoriť akúkoľvek tému, lebo na všetko odporúčala ich produkty a bolo to dosť otravné 🙈

katixx2
29. jan 2024

@t1nusa vies mi napisat blizsie info k tomu diki

t1nusa
29. jan 2024

@katixx2 napíš mi do správy čo chceš vedieť konkrétne prosím 😊