Skúsenosti s roznosom letákov cez firmu Cromwell

imany
9. jún 2021

Ahojte chcem sa opýtať je tu niekto kto roznáša letáky cez firmu Cromwell ?
Pracujete na plny uvazok u nich ako to s platom ?
Ďakujem .

poopsie
9. jún 2021

Trosku mimo tému, nenosia len letáky ale aj listy

kamajka
9. jún 2021

No ja som u nich robila pred cca 8 rokmi. Bolo to len na dohodu, neviem či by ti dali zmluvu na TPP. Ináč to bolo o drzku. Neskutočné množstvo toho bolo a ešte aj návod na skladanie čo máš ako poskladať kam to vložiť čo má byť vpredu... celá rodina sme skladali ako blázni lebo inak by som to sama nestíhala. Hrôza bola aj vyzvanat ľuďom v bytovkách niektorí ľudia sú fakt na hlavu. Plat bol ako kedy, podľa toho koľko bolo ktorý týždeň letákov. Niekedy 40e týždenne, sem tam 60. Akože absolútne sa to neoplatilo. A ešte tie haldy vláčiť po všetkých uliciach..som nachodila každý týždeň toľko kilometrov že sa to ani nedá spočítať

imany
autor
9. jún 2021

@kamajka fuu 😯tak to ozaj sa neoplatí, videla som inzerát že berú aj na plny uvazok že v hrubom ponúkajú 620e podľa mňa to asi nieje pravda 😂

kamajka
9. jún 2021

@imany tiež si myslím že to nie je pravda. Vieš jak do inzerátu to musia asi tak napísať ale realita je iná. Za 620e by si musela obehat pol Slovenská každý týždeň 😁

mackaperska22
1. apr 2023

Ahojko ja som robila pre Cronwell 3 resp.4 rok nuz jedneho dna ta svina tzv.veduca ze som si ja pytala zalhu uz mnipulovali so mnou chceli ma vystvat o plate ani nehovorim 20, 30, resp raz sa stalo 60€ to bol zazrak a to som robila kontrolu letakov su to bezcharakerne svine ktore klamu nepravom ma vyhodili povedala ta svina ze vraj klamem ze falsujem ulice v danej oblasti poznam to tu ako vlastnu dlan bacha na nich podvodnici

sandyan
1. apr 2023

Zaujimave citanie :O sesterka pre nich pracovala,rozdavala listy do bytov,domov..a bolo vsetko ok..