Skúsenosti so Staff Agency

seginkaa
8. okt 2015

Ahojte, nemá niekto náhodou skúsenosť s prácou v tejto agentúre? Konkrétne ako pracovník v internej oblasti? Administratíva? Zaujala ma ponuka na personálnu asistentku, no niečo mi tam nesedí....nemáte niekto skúsenosť s touto prácou? Ďakujem.

katika312
25. feb 2016

ahoj.prosim ta robila si cez tu agenturu?a skusenost?dakujem

seginkaa
autor
26. feb 2016

AHoj, nie nerobila....bola som len na pohovore v jednej pobočke na prácu personálnej asistentky v tej firme ale úprimne povedané už ten začiatok ma odradil....čakala som asi 5minút kým pribehla pani ktorá sa najprv dorozprávala s kamoškou na chodbe, vošla som dnu pozdravila sa a pán ´´manažér´´alebo ako by som ho nazvala sa neunúval ani len otočiť nie to ešte odzdraviť.....po ďalšie keď som počula ako sa vyjadrujú o uchádzačoch na vyberané pozície mala som dosť........ďalší šok bol pri priebehu telefonátu zaujemcu o prácu....a keď som konečne vyplnila nejaký test ktorý mal ukázať aká som (to nikdy o nikom určite neprezradí pravdu...) tak sa konečne pán ´´manažér´´ postavil podal mi ruku a pýtal sa klasické otázky prečo práve táto práca a bla bla bla....po skončení pohovoru ma uistil že v priebehu budúceho týždňa mi dajú odpoveď, ktorú som samozrejme do dnešného dňa nedostala...tak sa pýtam čo je toto za agentúru??!!!! možno je niekto kto má skúsenosti dobré no ja som bola sklamaná a zhrozená... 😖

monik01
23. jún 2016

Ahojte

monik01
23. jún 2016

Ahojte,
ja by som sa tiež rada vyjadrila k agentúre STAFF Agency, bola som na pohovore, vôbec sa mi nepáčil prístup ,,manažéra,, ktorý si myslí,že mu patrí celý svet a myslí si, že sa môže chovať k ľuďom ako k smetiam, žiadna profesionalita , ked som tam vypisovala ten ,,úžasný,, test, ktorý mi tam dali na stôl nech ho vypíšem a počula som ako sa chová k zamestnancom, ktorí tam akurat pracovali tak si hovorím, že takýto zamestnávatel mi nestojí za nič a radšej by som bola bez roboty ako pracovať u neho.
Seginkaa - tiež som bola velmi zhrozená a sklamaná

kristina6014
14. jún 2017

Ahojte baby, možno už aj neskoro,ale tiež sa podelím s mojou skúsenosťou s o Staff.. bola som tam ako zamestnanec, na pohovore úplne odmeraný prístup,žiadna ochota, nedostala som ani papier na potvrdeie od lekárky kvôli nočnej,ktorý som si pýtala 6x ... mala som problém aj kvôli PN.. ktorú mi poslali 2x späť, pretože som zadala adresu do Žiliny .. Keď som mala nastúpiť 1x pán ,,manažér,, ma ani nezaviedol na pracovisko. 🙄

monik01
14. jún 2017

@kristina6014 To má vôbec neprekvapuje 😄 On nemá vôbec žiadny prístup k zamestnancom ,taký nesympatický človek , nestretla som sa ešte s nikým takýmto.

kristina6014
14. jún 2017

@monik01 .. veru,teraz som na PN a žiada po mne aby som sa dostavila na pobočku,kvôli zmluve.. ale nikam.nejdem, mi príde kontrola a čo potom.. Keď som potrebovala niečo ohľadom práce a oblečenia,povedal mi,že sa zastaví a nič. Prišiel na druhý deň a úplná ignorácia. Ešte aj pracovnú obuv mi dali o 2 čísla väčšiu 🙄

seginkaa
autor
15. jún 2017

No co je toto za cloveka.....keby bol "aspon" nejaky fesak alebo riaditel celej agentury tak nepoviem ale trtko ktory sa.na nieco hra....no hrozne☹😠